מהו הסוכן החכם בלוחות הדרושים?

סוכן חכם בלוח דרושים

פעם ידענו כי לוחות דרושים ובכלל מודעות לוח מכל סוג שהוא, הן מודעות המתפרסמות בעיתונות. שם חיפשנו עבודה, שם מצאנו את אנשי המקצוע השונים ושם גם חיפשנו דירה או לקבל מידע על גובה שכר מינימום.

אנשים רבים היו רוכשים את העיתון רק כדי לאתר במודעות הלוח את זו שהם חיפשו. שעות ארוכות בוזבזו על קריאת כל האותיות הקטנות על מנת לסנן ולמצאו את הידע הרצוי.

סוכן חכם עושה את העבודה

אז כמו בכל דבר, גם בנושא של מודעות הלוח, עשה העולם שלנו כברת דרך ארוכה, עד שכיום יש לנו סוכנים חכמים שהם אלו שעושים עבורנו את העבודה.

ראשית התחלפה הפלטפורמה והתחלפה לה הבמה של המודעות הללו. היום מפרסמים ומתפרסמים כעט רק ברשת המקוונת.

כולנו מחפשים היום הכול באינטרנט ואין כל סיבה בעולם לפרסם במקומות אחרים.

מודעות לוח באינטרנט – מכל הסיבות שבעולם

בגלל שהיום כולם מחפשים הכול רק באינטרנט גם כשמדובר באפשרות לעבוד מהבית, יודעים בעלי העסקים או אלו שמחפשים צוותים לעבודה שלהם כי אם הם באמת רוצים למצוא את צוות העובדים המתאים, הם צריכים לפרסם את המודעה שלהם בלוח הדרושים האינטרנטי.

הלוח האינטרנטי הוא גם הרבה יותר ידידותי והרבה יותר נוח ביחס למודעות הלוח בעיתון. יש לכך שתי סיבות עיקריות.

  1. גודל הפונט – הסיבה הכי בנאלית אך הכי הגיונית היא הגודל של המודעות הללו. בעוד שמודעות הלוח כתובות ומודפסות באותיות מיניאטוריות ממש, בפונט שמאמץ את העיניים, בייחוד כאשר מדובר בקריאה יומיומית של רשימות ארוכות, הרי שבמודעות הלוח האינטרנטיות, הסיפור הרבה יותר קל ופשוט. אפשר להגדיל את המסך כמעט לכל גודל רצוי וכך לקרוא בקלות ובנוחות את דבר המפרסם.
  2. סוכן חכם – האפשרות של סוכן חכם היא אפשרות מדהימה שכמובן אין כל אפשרות לעשות דבר כזה במודעות הלוח בעיתון. הסוכן החכם מקבל ממחפש העבודה את ההגדרות לסוג העבודה אותו הוא מחפש ומחפש העבודה מקבל הודעות בכל פעם שמתפרסמת מודעה המתאימה להגדרות שלו.
  3. הסוכן החכם מסייע למחפש העבודה שלא לפספס הזדמנויות מתאימות וכמובן להיות רגוע כל הדרך עד למציאת העבודה המתאימה.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
מיטל אפק

מיטל אפק

מיטל באה מעולם המחשבים והאינטרנט ואוהב לכתוב על זה...

אולי גם יענין אותך...

נומרולגיה והיהדות

נומרולגיה והיהדות

נומרולוגיה זהו תחום שעוסק בחישוב מספרים הקשורים לאדם. אם זה תאריך הלידה שלו, השמות שלו ושל הוריו בגימטרייה, התאריכים בהם הוא רוצה להתחתן, השנים בהם

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה