איך מוכרים באמזון

אמזון היא הקמעונאית המקוונת הגדולה בעולם, עם יותר מ-300 מיליון לקוחות פעילים. זוהי גם אחת החברות הרווחיות ביותר בעולם. לאמזון יש היסטוריה ארוכה, שהחלה את דרכה כחנות ספרים מקוונת וכעת היא מוכרת הכל, מספרים ועד חלקי חילוף לרכב.

הדרך הטובה ביותר להתחיל למכור באמזון היא על ידי רישום כמוכר באתר האינטרנט שלהם, באתר של אלי סלע תמצאו מידע חשוב בנושא. זה ייתן לך גישה לשוק שלהם, שבו תוכל לרשום את המוצרים שלך למכירה ולאחר מכן למכור אותם ללקוחות ברחבי העולם.

אמזון הוא מקום שבו אנשים יכולים לקנות כמעט כל דבר. יש לו מגוון רחב של מוצרים והוא אחד מיעדי הקניות המקוונים הפופולריים ביותר. אם יש לך חנות מקוונת, אמזון עשויה להיות המקום הטוב ביותר להתחיל למכור את המוצרים שלך.

יש שלוש דרכים להתחיל למכור באמזון – אתה יכול למכור מלאי משלך, אתה יכול למכור מלאי של אנשים אחרים ותוכל להשתמש בשירות ה-FBA של אמזון.

הדרך הראשונה היא כאשר מוכר מחזיק במלאי משלו והוא רוצה למכור אותו באמזון. הדרך השנייה היא כאשר המוכרים מוצאים אנשים אחרים שרוצים לרשום עבורם את הפריטים שלהם באמזון בתמורה לאחוז מסוים ממחיר המכירה (למדו איך מוכרים באמזון בהצלחה). הדרך השלישית היא כאשר מוכרים שולחים את המוצרים שלהם למרכז מילוי של אמזון שם הם יאוחסנו לפני שישלחו ללקוחות שקנו אותם מהאתר.

אמזון היא אחת מפלטפורמות המסחר האלקטרוני הגדולות בעולם. ב-2016 היו לה הכנסות כוללות של 135 מיליארד דולר. מוכרים באמזון מסוגלים להגיע לקהל גלובלי ולמכור את המוצרים שלהם בכל רחבי העולם.

הצעד הראשון הוא להירשם לחשבון עם אמזון. זה יאפשר לך להגדיר את חשבון המוכר שלך ולהתחיל למכור באמזון. זה גם יספק לך גישה לכלי המוכר שלהם שבהם תוכל להשתמש כדי לנהל את המלאי, התמחור ועלויות המשלוח שלך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית אתר סחר
בשנים האחרונות חלה עליה משמעותית בכל הקשור למסחר המקוון. יותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש מוצרים...
קרא עוד »
דצמ 10, 2020
איך לבצע עסקאות אשראי באינטרנט?
העולם שלנו הולך ומשתנה מתקופה לתקופה והוא עושה את זה בצעדי ענק. אנחנו לא תמיד זוכרים להסתכל אחורה...
קרא עוד »
אפר 29, 2021
כל היתרונות של סרטי תדמית
אין שום ספק כי כל מי שמעוניין לקדם ולפתח את העסק שלו, חייב היום להשקיע בשיווק שלו. התחרות בשוק רק הולכת...
קרא עוד »
מרץ 09, 2020