בת מצווה / בר מצווה לתאומים – איך עושים את זה?

בת מצווה / בר מצווה לתאומים – איך עושים את זה?

יותר ויותר זוגות בישראל נתקלים בבעיות פוריות. לא ברור מדוע זה נובע, האם זה קשור לתזונה שלנו, לאורח החיים הלחוץ, לקרינה ממכשירים חשמליים או עקב סיבות אחרות, אך מה שברור כי זהו המצב ואי אפשר להתעלם ממנו. אך אם יש דבר אחד שבו מדינת ישראל מצטיינת זה במתן עזרה לזוגות הסובלים מבעיות פוריות. המדינה חרטה על דגלה שכל זוג יוכל להביא ילד והיא עושה מאמצים אדירים בנושא. על רקע זה יש יותר ויותר זוגות בישראל המביאים תאומים וזאת עקב טיפולי הפוריות שהם עוברים. גידול תאומים הוא יותר מורכב מאשר גידול ילד יחיד ועל רקע זה ניתן לומר כי גם ארגון של בת מצווה / בר מצווה הוא יותר מורכב. אנחנו לא מדברים רק על השאלה איזה מועדון לבת מצווה או לבר מצווה ניקח אלא על שאלות הרבה יותר מורכבות.

>>> באתר nine9 תמצאו פתרון למיקום האירוע

האם לשתף את התאומים בארגון המסיבה?

כאשר אנחנו מארגנים על ארגון בר מצווה לתאומים אנחנו צריכים לזכור כי היא לרוב תהיה הרבה יותר גדולה וזאת עקב העובדה כי מגיעים חברים של שני חתני השמחה. לצד זאת יש לזכור כי כל תאום זכאי לקבל תשומת לב באירוע ועל כן החלק האומנותי יהיה לרוב הרבה יותר ארוך. זוהי שאלה האם לשתף את התאומים בארגון המסיבה וזאת עקב העובדה כי מאוד יתכן כי הארגון יהיה סבוך בגלל הרצונות המנוגדים של כל ילד. מה שחשוב לזכור הוא כי בסופו של יום מי שמקבלים את ההחלטות אלו הם ההורים והם אשר יפשרו בין התאומים ויקבלו את ההחלטות החשובות.

מה קורה אם מדובר על תאומים ממין שונה?

נראה כי הארגון של מסיבת בר מצווה לתאומים מסתבך פי כמה אם מדובר על תאומים שלא מאותו מין. על רקע זה אנחנו מציעים לכם לשקול ברצינות לפצל את המסיבות וזאת בכדי להבטיח כי האופי של הבר מצווה או הבת מצווה יתאים לשני התאומים וכך תבטיחו כי המסיבה לא תאכזב את הילדים.

כתוב/כתבי תגובה