בנק תמונות בחינם – האם יש דבר כזה?

מחפשים גישה לתמונות, אבל לא רוצים להוציא בשביל זה כסף? בנק תמונות בחינם הוא הנושא להפעם, בדיוק בשבילכם. 

כאשר מקימים אתר או כאשר מנהלים אתר, תמונות יהפכו אותו לטוב יותר. ניהול של עמודי פייסבוק איכותיים, נעשה גם הוא טוב יותר בעזרת מגוון רחב של תמונות. גם גרפיקאים וגורמים מסחריים עשויים להזדקק לתמונות לצרכים שונים, החל מהדפסה על חולצות או כוסות וכלה בעיצוב של הזמנה לאירוע או כרטיס ברכה. אם אתם רוצים לשלוח מייל עם תמונה, לשכלל את האתר או לפעול טוב יותר ברשתות החברתיות, זה כל מה שתצטרכו לדעת על בנק תמונות בחינם, בלי שתצטרכו להוציא שקל מהכיס על קניית תמונות

לפעמים יש מתנות חינם 

גורמים עסקיים אוהבים לומר שבחיים אין דבר כזה מתנות חינם. אמנם נכון שבדרך כלל באמת אין מתנות חינם, ועל מתנות משלמים בצורה עקיפה, אבל לכל כלל יש יוצאים מן הכלל. לצד מאגרי תמונות לרכישה שדורשים הרשמה ותשלום עבור התמונות, יש גם אתרים שמספקים את השירות הזה, אבל בחינם. אך לפני שאתם מורידים תמונה לשימוש אישי שלכם, עבור האתר שלכם או לכל מטרה אחרת, שימו לב לכמה דברים. 

  1. בנק תמונות בחינם עשוי להעמיד דרישות מסוימות לצורך שימוש בתמונות, שימו לב לכך. 
  2. בנקים מסוימים מציעים התנסות בחינם, אבל דורשים כסף עבור שימוש מתמשך, בדקו זאת. 
  3. חלק מהמאגרים הללו (שתוכלו למצוא באתר https://hayeruka-meimad.org.il) מתנים את השימוש בחינם, בסוג השימוש. לדוגמא, יאפשרו להעלות תמונה לאתר אם תתנו קרדיט לבנק התמונות או במידה והאתר לא עונה על הגדרה של עסק מסחרי. 
  4. מאגרים חינמיים אינם עשירים כמו מאגרים בתשלום. אם אתם צריכים גישה לכמות גדולה מאוד של תמונות באופן שוטף, תוכלו לשקול להיעזר במאגרים מסחריים, תמורת דמי מנוי סבירים. 

כתוב/כתבי תגובה