ההבדלים בין אחסון אתרי וורדפרס לאחסון אתרים בלינוקס

אז מגיע לכם מזל טוב – גם אתם החלטתם להצטרף למיליוני עסקים שמחזיקים באתר אינטרנט, והחלטתם שגם העסק שלכם מספיק גדול בשביל להחזיר אתר אינטרנט משלו. השלב הראשון הוא ההחלטה בין 2 האפשרויות העיקריות – לחפש אדם או חברה שתבנה עבורכם את אתר האינטרנט שלכם, או ליצור לבד אתר באמצעות מערכת וורדפרס. האפשרויות והיכולות הרבות של וורדפרס יחד עם הקלות היחסית שבה ניתן ללמוד לתפעל אותה, הפכו את וורדפרס למערכת בניית האתרים הגדולה בעולם, ורבים מבינים שאם ישקיעו מעט זמן, יוכלו לבנות לבד את האתר שלהם, וחשוב מכך – גם לתחזק אותו לאחר מכן לבד.

השלב הבא – בחירת אחסון לאתר שלכם

בשביל שאנשים ברחבי העולם יוכלו לגשת אל האתר שלכם אתם צריכים לאחסן אותו בשרת, שזה בעצם מחשב שנותן לאחרים לגשת אל המידע המאוחסן בו באמצעות רשת האינטרנט. אז אם בחרתם באפשרות של בניית אתר באמצעות וורדפרס תצטרכו לבחור לבד בחברה שתאחסן עבורכם את אתר האינטרנט שבניתם. ישנם סוגים שונים של חברות המציעות שרתי אחסון, בטווח מחירים משתנה ובתנאים שונים, ועליכם לעמוד על ההבדלים ביניהם, ולמצוא את המקום שיהיה המתאים ביותר עבור הצרכים של האתר שלכם ושלכם.

מהם ההבדלים בין אחסון אתרי וורדפרס לאחסון אתרים בלינוקס?

כאשר אתם בונים אתר באמצעות מערכת וורדפרס כדאי לכם לפנות אל חברה המתמחה בנושא של אחסון לאתרי wordpress, כך שהיא תדע להחזיק אצלה את אתר הוורדפרס שלכם בצורה הטובה ביותר. לעומת זאת, אם אתר האינטרנט לא נבנה באמצעות וורדפרס, כדאי לפנות דווקא אל מקום שידע לבצע אחסון אתרים בשרתי לינוקס, מה שנחשב לאפשרות היעילה, הזולה והבטוחה ביותר עבור אחסון אתרים, בזכות העובדה שלינוקס היא מערכת חינמית ומאובטחת יותר מאשר מערכות אחרות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קופה חכמה רושמת: טכנולוגיה חדשנית לניהול התשלומים בעסק
קופה חכמה מתייחסת למערכת קופה רושמת מתקדמת טכנולוגית המשמשת בעסקים לעיבוד תשלומים, ניהול עסקאות...
קרא עוד »
יול 14, 2023
איך לכתוב ספר? המדריך המלא
כתיבת ספר היא מאמץ מספק ומאתגר המאפשר לאנשים לחלוק את הסיפורים, הרעיונות והיצירתיות שלהם עם העולם....
קרא עוד »
אוג 05, 2023
מערכת פריוריטי: תובנות חיוניות ליישום שלהן
הטמעת מערכת פריוריטי בכל ארגון או פרויקט יכול להיות מחליף משחק. זה לא רק על יצירת רשימות מטלות; מדובר...
קרא עוד »
דצמ 14, 2023