ההבדלים בין אחסון אתרי וורדפרס לאחסון אתרים בלינוקס

אז מגיע לכם מזל טוב – גם אתם החלטתם להצטרף למיליוני עסקים שמחזיקים באתר אינטרנט, והחלטתם שגם העסק שלכם מספיק גדול בשביל להחזיר אתר אינטרנט משלו. השלב הראשון הוא ההחלטה בין 2 האפשרויות העיקריות – לחפש אדם או חברה שתבנה עבורכם את אתר האינטרנט שלכם, או ליצור לבד אתר באמצעות מערכת וורדפרס. האפשרויות והיכולות הרבות של וורדפרס יחד עם הקלות היחסית שבה ניתן ללמוד לתפעל אותה, הפכו את וורדפרס למערכת בניית האתרים הגדולה בעולם, ורבים מבינים שאם ישקיעו מעט זמן, יוכלו לבנות לבד את האתר שלהם, וחשוב מכך – גם לתחזק אותו לאחר מכן לבד.

השלב הבא – בחירת אחסון לאתר שלכם

בשביל שאנשים ברחבי העולם יוכלו לגשת אל האתר שלכם אתם צריכים לאחסן אותו בשרת, שזה בעצם מחשב שנותן לאחרים לגשת אל המידע המאוחסן בו באמצעות רשת האינטרנט. אז אם בחרתם באפשרות של בניית אתר באמצעות וורדפרס תצטרכו לבחור לבד בחברה שתאחסן עבורכם את אתר האינטרנט שבניתם. ישנם סוגים שונים של חברות המציעות שרתי אחסון, בטווח מחירים משתנה ובתנאים שונים, ועליכם לעמוד על ההבדלים ביניהם, ולמצוא את המקום שיהיה המתאים ביותר עבור הצרכים של האתר שלכם ושלכם.

מהם ההבדלים בין אחסון אתרי וורדפרס לאחסון אתרים בלינוקס?

כאשר אתם בונים אתר באמצעות מערכת וורדפרס כדאי לכם לפנות אל חברה המתמחה בנושא של אחסון לאתרי wordpress, כך שהיא תדע להחזיק אצלה את אתר הוורדפרס שלכם בצורה הטובה ביותר. לעומת זאת, אם אתר האינטרנט לא נבנה באמצעות וורדפרס, כדאי לפנות דווקא אל מקום שידע לבצע אחסון אתרים בשרתי לינוקס, מה שנחשב לאפשרות היעילה, הזולה והבטוחה ביותר עבור אחסון אתרים, בזכות העובדה שלינוקס היא מערכת חינמית ומאובטחת יותר מאשר מערכות אחרות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אחסון אתרי וורדפרס
וורדפרס היא פלטפורמת האתר הפופולרית ביותר באינטרנט. יש לה קהילה גדולה שעוזרת לה לצמוח. הוא פותח על...
קרא עוד »
נוב 12, 2022
פיתוח אפליקציות לאנדרואיד
אנדרואיד היא רשת הפעלה מיוחדת שהומצאה על ידי גוגל. פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, צריכה להיות ייחודית...
קרא עוד »
מאי 20, 2021
בנק תמונות
תמונות מלאי הן תמונות שניתן להשתמש בהן במגוון פרויקטים. הם משמשים לרוב להמחשת מאמרים או פוסטים בבלוג,...
קרא עוד »
דצמ 18, 2022