שירותי גיבוי בענן: למה זה חיוני לכל עסק?

שירותי גיבוי בענן

אם גם אתם מנהלים עסק כיום או שאתם לקראת פתיחה של עסק חדש, אתם ככל הנראה תסתמכו בחלקים רבים על יכולות של מחשבים ובתוך כך גם על שמירה של קבצים רבים החיוניים לעסק. החל מחשבוניות, דרך מסמכים הקשורים בחשבות שכר, המידע שיכיל האתר העתידי או הנוכחי ועוד מידע חיוני רב, אתם נדרשים לאחסן הרבה מאד מידע חשוב שיש לשמור עליו. למרבה הצער במקרים רבים מידע כזה אובד, מה שעשוי לגרום נזק של ממש לכל עסק שהוא. לכן, גיבוי בכל צורה שהיא הוא חשוב מעין כמוהו. אחת הדרכים הטובות ביותר כיום לעשות את זה היא גיבוי בענן ועכשיו נסביר בדיוק למה.

כמות אחסון גבוהה

לרוב כשמדברים על אחסון בענן, מתייחסים לשמירה ואבטחת המידע, יתרונות שנדבר עליהם כמובן גם בהמשך. עם זאת, יש יתרונות לגיבוי עסק בענן שפחות מדברים עליהם וזהו אחד המשמעותיים שבהם. כשאתם מגבים מידע אישי כמו תמונות וסרטונים, אתם לרוב נדרשים לשטח אחסון קטן יחסית ולכן יכולים לעשות זאת בשירותים כמו גוגל דרייב, דרופבוקס או על כונן חיצוני. לעומת זאת כשמדובר בעסקים, כמות המידע יכולה להיות גדולה מאד ולהגיע למאות ואלפי ג'יגה בייט. היתרון המשמעותי באחסון וגיבוי בענן הוא שניתן לאחסן כמות גדולה וכמובן לשלם בהתאם לאחסון שאתם רוצים.

מידע שלעולם לא ילך לאיבוד

גם אם החלטתם לגבות את המידע על כונן חיצוני, דעו שאתם לא בטוחים לגמרי וכי תקלה בכונן או נזק שיגרם לו, אפילו מכוס מים שנשפכת עליו עלול לגרום לו להיאבד לנצח. לעומת זאת, גיבוי ואחסון המידע בענן מבטיח שתמיד תהיה לכם גישה לקבצים שלכם עם אפשרות לשחזר אותם.

אבטחה מקסימלית

הרבה פעמים עסקים מחזיקים במידע רגיש במיוחד, כזה שאף אחד לא מעוניין שידלוף החוצה. בחירה בחברת אחסון עם שירותי ענן איכותיים, תבטיח כי המידע שלכם יישמר ברמת אבטחה גבוהה ולא יגיע לידיים הלא נכונות.

לסיכום, אם אתם מחזיקים במידע רב וחשוב במסגרת העסק שלכם, מומלץ מאד לגבות אותו בהקדם והבחירה בגיבוי בענן היא בהחלט בחירה מצוינת.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 אופציות לבילוי רומנטי בחול
רומנטיקה היא הדלק של כל זוגיות. ברגע שאין רומנטיקה בקשר הזוגיות שלנו תשקע אט אט ותיקלע לקשיים עצומים....
קרא עוד »
דצמ 13, 2018
ניהול רכש ולוגיסטיקה – איך הוא יכול לשפר אותך
ניהול רכש ולוגיסטיקה כמו באתר https://comax.co.il הם מרכיבים חיוניים בניהול שרשרת האספקה הממלאים תפקיד...
קרא עוד »
אוג 17, 2023
7 מתנות שוות לגבר הסטלן
נשים רבות מתלוננות שהרבה פעמים, מאוד קשה להן לקנות מתנה לבן זוג. ובכן, אם הגבר הוא סטלן, אז אפשר למצוא...
קרא עוד »
מרץ 03, 2020