אתר תמונות

אתר התמונות הוא אתר שבו אנשים יכולים להעלות ולשתף את התמונות שלהם. אתר הצילום הראשון הוקם ב-1995 על ידי שני מתכנתי מחשבים נורבגיים, Lars Kjerulf ו-Geir Ivarsøy. הרעיון מאחורי האתר היה ליצור מקום שבו אנשים יוכלו לשתף את התמונות שלהם עם אחרים. בשנת 1996 הוקם החשבון הראשון בתשלום באתר והוא הפך זמין למכירה לציבור. המייסדים הצליחו לפרוע את חובותיהם תוך שנה מרגע השקת האתר בשל הכנסות מפרסום שהופקו ממנו. אתר התמונות התפתח עם הזמן ומציע כעת תכונות כמו אירוח וידאו, סטרימינג בשידור חי, כלי עריכה, יכולות רשתות חברתיות ועוד.

מאגר תמונות הוא אתר שמאפשר לאנשים להעלות ולשתף את התמונות שלהם. אתר תמונות עשוי גם לאפשר למשתמשים להתחבר זה לזה, למשל באמצעות הערות או תגי תמונות. כמה מאתרי התמונות הידועים ביותר כוללים את פייסבוק, אינסטגרם, פליקר וסנאפצ'ט.

אתר תמונות הוא אתר אינטרנט המציע את היכולת להעלות, לאחסן, לערוך ולשתף תמונות. אתרי תמונות הם לרוב גם פלטפורמות מדיה חברתית. דוגמאות לאתרי תמונות כוללות: אינסטגרם, פליקר, 500px.

אתרי תמונות פופולריים

ישנם אתרי צילום רבים באינטרנט. חלקם בחינם ואחרים גובים תשלום עבור השירותים שלהם.

חלק מאתרי הצילום הפופולריים ביותר כוללים:

– פליקר

– אינסטגרם

– סנאפפיש

– Photobucket

אתר תמונות הוא אתר המאפשר למשתמשים להעלות, לאחסן ולשתף תמונות. ישנם אתרי אירוח תמונות רבים זמינים באינטרנט. כמה מהפופולריים שבהם הם פליקר, אימגור ואינסטגרם.

יש אנשים שמשתמשים באתרים אלה כדי לשתף את התמונות שלהם עם אחרים בעוד שחלקם משתמשים בו כאמצעי לאחסון התמונות שלהם לשימוש עתידי, וכן יש שעושים בתמונות שימוש מקצועי כפי שעושה מקדם אתרים. ההבדל העיקרי בין האתרים הללו הוא האופן שבו הם מאפשרים למשתמשים להעלות את התמונות שלהם. חלקם מאפשרים לך להעלות את התמונות ישירות מהמחשב שלך בעוד שלאחרים יש ממשק שמאפשר לך לצלם תמונות תוך כדי תנועה ולהעלות אותן מיד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הרצאות און ליין על תרבות ארגונית
תקופת הקורונה מביאה איתה אינספור אתגרים מעניינים שלא תמיד קל להתמודד איתם. לדוגמה, איך ממשיכים...
קרא עוד »
נוב 28, 2020
מה לומדים בקורס יוניטי לנוער?
קורס יוניטי לנוער היא מערכת לניהול למידה המסייעת למדריכים לארגן את תוכן הקורס שלהם ולהפוך אותו לנגיש...
קרא עוד »
ספט 22, 2022
בניית אתר לעסק webitnown
בניית אתר לעסק webitnown  מהווה את הצעד הנכון ביותר עבור כל סוג של עסק או חברה. בעידן הנוכחי לא ניתן להסתדר...
קרא עוד »
אוג 16, 2020