מה ההבדל בין ויברטור לדילדו?

רבים האנשים אשר טועים לחשוב שוויברטור ודילדו הם מוצרים זהים. מוצרים אלא שנועדו לעודד אורגזמות בקרב נשים וגברים הם מוצרי המין הוותיקים ביותר וגם הפופולאריים ביותר שיש. אבל מה ההבדלים בין ויברטור לדילדו? הנה מספר דוגמאות:

עיצוב

נתחיל מהעיצוב של המוצר. דילדו מעוצב כאיבר מין גברי והוא מדמה פין בגדלים ועוביים שונים כמו גם באורכים משתנים. ויברטור הוא מוצר רוטט שיכול להיות מעוצב במגוון דרכים החל מעיצוב שנראה כמו שפתון כדוגמת הרוקט פוקט, או עיצוב של טבעת כמו טבעת רטט ששמים על איבר המין הגברי ובכך מספקים רטט דגדגני. בין היתר תמצאו ויברטורים בצורות של מוט עם 'אוזניים' בצורת שפנפנים, או ברווז אמבטיה לשימוש בוויברטור בתוך מים. המבחר בהחלט גדול.

אופן השימוש

המטרה של המוצרים אמנם זהה והיא לאפשר יותר עונג בזמן יחסי מין ויותר אורגזמות בעינוג עצמי, אבל השימוש לעיתים אחר. דילדו נועד להחדרה וגינאלית או אנאלית לגברים ונשים, וויברטור עובד בדרך כלל על הווגינה הנשית בדגש על דגדגן. כך שאופן השימוש שונה מעט.

גברים או נשים?

לבסוף קיים קהל היעד שמשתמש במוצרים. בדרך כלל נשים יבחרו דילדו וויברטור כשני מוצרים לעינוג ע"י רטט והחדרה, וגברים יבחרו דילדו להחדרה אנאלית. בין היתר נמצא מוצר בשם סטראפ און שהוא רתמה עליה מחובר דילדו שנועד להחדרה אל נשים או גברים בזמן יחסי מין. עוד תמצאו 'ויברטור לו ולה' אשר כולל רטט לאיבר המין הגברי וגם לנשי ובכך העצמת העונג. את המוצרים בוחרים על פי צרכים וגם בזמן שרוצים להנות ממוצרים חדשים ומהתנסויות לוהטות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיתוג עסקים במחירים משתלמים – משיגים זאת בקלות
רוצים להשיג מענה מעולה של מיתוג עסקים במחירים משתלמים וללא שום בזבוז זמן בדרך? מעוניינים להיות...
קרא עוד »
מאי 22, 2021
מה זה קורס תיאטרון קיץ לנוער
קורס תיאטרון קיץ לנוער הוא תכנית או סדנה שנועדה במיוחד להכניס אנשים צעירים לעולם התיאטרון ולפתח את...
קרא עוד »
יול 03, 2023
מה זה סליקה?
סליקת כרטיס אשראי זהו התהליך המתרחש לאחר שאתם מעבירים את כרטיס האשראי בבית העסק בו בחרתם לרכוש מוצר...
קרא עוד »
אוק 25, 2019