הפצת הודעות IVR ככלי שיווקי – האם זה יעיל?

הפצת הודעות IVR ככלי שיווקי

אחד מהכלים השיווקיים היעילים הוא כלי הפצת הודעות IVR. במאמר זה נרחיב אודות אפשרויות השימוש העומדות בפניכם בעת שימוש בכלי זה. 

IVR ככלי שיווקי

ראשית כל חשוב לדעת שהמשמעות של ראשי התיבות API הינה ממשק לתכנות יישומים. רוב המפתחים מעוניינים לחסוך בזמן יקר ולכן משתמשים בפונקציות וספריות קוד מוכנות. שירות הפצת הודעות IVR ככלי שיווקי הוא למעשי כלי נפלא לשליחת הודעות שיווקיות באמצעות מערכות שונות. כלי זה מאפשר שליחה מהירה של הודעות ללקוחות פוטנציאליים וללקוחות קיימים במהירות וביעילות.

שיטת שיווק אפקטיבית – הודעות IVR

נכון להיום הפצת הודעות IVR ככלי שיווקי, היא צורת השיווק הנפוצה והאפקטיבית ביותר לסמארטפונים של הלקוחות וזאת משום שרוב האנשים שמקבלים הודעת MMS, כלומר הודעה שיווקית עם תמונה או הודעת SMS שעיקר התוכן שלה מורכב מקופירייטינג שיווקי מוצלח, מקליקים על ההודעה ופותחים אותה מיידית או תוך פרק זמן קצר וזאת על מנת לדעת מהו אותו המבצע המוצע להם. 

יש אפשרות לעדכן את הלקוחות על מבצעים חד פעמיים עבור קהל לקוחות קבוע של החברה, לעדכן על מבצע אך ורק למצטרפים חדשים, מבצעים או הטבות לקבוצת לקוחות אשר חוגגת יום הולדת באותו החודש, שליחת הודעות קופונים על קולקציות חדשות או סוף עונה, קרי, מבצעים חד פעמיים ועוד.

שיווק אפקטיבי לקהל יעד מוגדר

הפצת הודעות IVR ככלי שיווקי יעילה ביותר שכן ניתן להתאים את ההודעות לקבוצת הלקוחות ברמה האישית, העלות פר הודעה משתלמת ביותר, יש אפשרות לשלוח הודעות שיווקיות שונות לקבוצות שונות, כך שהמסר מדויק, דבר אשר יוביל ברוב הפעמים לפתיחה של ההודעה והמשך תהליך. ניתן לתזמן פרסום באמצעות הפצת הודות IVR ככלי שיווקי

לסיכום, הפצת הודעות IVR ככלי שיווקי יעילה ביותר, שכן מדובר על אחד הכלים החשובים ביותר במערכי הפרסום של כל חברה וחברה אשר מעוניינת לתקשר באופן מיידי עם הלקוח. נכון להיום יש אפשרות לשלוח ולקבל הודעות מסוגים שונים המותאמים אישית לקהל היעד באמצעות שילוב יישומי המערכת בממשק ה – API 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחיר גלישה בחו"ל כמו שלא הכרתם
אנשים רבים גולשים באינטרנט מדי יום, שעות ביום. זוהי דרך למצוא מידע וידע באינטרנט ולגשת אליו בזמן שנוח...
קרא עוד »
אוג 18, 2022
חברה לאחסון אתרים
אירוח אתרים, הוא הפעולה של אירוח האתר שלך בשרת. חברת אחסון אתרים, היא הארגון המספק שירות זה. חברת...
קרא עוד »
דצמ 05, 2022
מה הם אמצעי ההגנה כאשר מדובר על הדפסת צ'קים ממוחשבים
יותר ויותר עסקים מגלים את העולם של הדפסת צ'קים ממוחשבים ונראה כי מגמה זו רק תלך ותתגבר. קודם כל הסיבה...
קרא עוד »
נוב 14, 2018