קידום אתרי וורדפרס – איך עושים את זה נכון

קידום אתרי וורדפרס

אחת הפלטפורמות הפופולאריות ביותר לבניית אתרים, הן בישראל ובוודאי בחו"ל, היא פלטפורמה של חברת וורדפרס. מדובר על פלטפורמה שמתבססת על קוד פתוח, כלומר כל מתכנת יכול להוסיף פיצ'רים שונים ולהציע אותם בחינם או בכסף למשתמשים בפלטפורמה זו. היתרון שלה מעבר לכך הוא, שמדובר באמצעי מאוד פשוט ונוח להתקנה ולבניית אתר באופן עצמאי, בעיצובים שונים ועם מערכת ניהול אופטימאלית. 

אחת הסיבות שמשתמשים רבים בוחרים לעבוד עם וורדפרס היא, שהמערכת בנויה באופן כזה שניתן לקדם את האתר בגוגל בצורה מאוד פשוטה וקלה. למעשה, כל עמוד באתר בנוי באופן כזה שניתן לבצע את האופטימיזציה הנדרשת לצורך קידום במנוע החיפוש, בין אם זה מבחינת כותרות, תיאור עמוד, קישורים, תמונות, תגיות וכל מה שנדרש לשם כך. 

יתרה מזו, ניתן למצוא בחנות התוספות של וורדפרס גם מגוון תוספות ייחודיות לצורך עבודות קידום, החל מחיבור למערכות של גוגל וכלה בתוספות שיכולות לעזור ולייעל בתהליך הקידום.

כיצד מבצעים את התהליך בצורה נכונה

בעיקרון יש שני דברים שחשוב לדעת על תהליך קידום אתרי וורדפרס. ראשית, חשוב מאוד לפנות אל גורם מקצועי שיבצע את התהליך. גם אם אנחנו יודעים כיצד לעבוד עם המערכת ויש לנו את הכלים הנדרשים, מוטב, בוודאי אם אנחנו בעלי אתר עסקי, לעבוד עם מקדמים מקצועיים שיש להם את הידע והניסיון הדרוש. 

שנית, אנחנו צריכים לבצע את התהליך באופן כזה, שכל האתר יהיה מבוסס על היררכיה של עמודים וכל עמוד יכלול את הכותרות הנדרשות וכן את הקישורים הרלוונטיים לצורך קידום. מעבר לקישורים פנימיים בתוך האתר, הרי שאנחנו צריכים לייצר קישורים חיצוניים אל האתר דרך אתרים אחרים. דבר המחייב שיתופי פעולה עם בעלי אתרים שונים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היסודות של שירותי תמלול
אז אתה חושב שאתה יודע הכל על שירותי תמלול? גם אם השתמשתם בהם בעבר או רק שוקלים זאת, יש כמה עובדות פחות...
קרא עוד »
נוב 02, 2023
כך תאתרו חבילות טריפל במחירים משתלמים
פעם, חברות התקשורת הציעו שיחות. אחר כך הצטרפו גם שירותים נוספים כגון משלוח הודעות ולבסוף גם אינטרנט....
קרא עוד »
מרץ 16, 2021
כלים טכנולוגיים לניהול העסק אונליין
מנהלים עסק בישראל? ובכן, סביר מאד להניח שאתם כבר יועדים שמדובר באתגר לא פשוט ושאתם צריכים לדאוג בתור...
קרא עוד »
דצמ 26, 2020