ההיבט הפלילי בתיקי שרה נתניהו

ההיבט הפלילי בתיקי שרה נתניהו

נאמר כבר בתחילת הדיון כי המאמר שלהלן לא בא לקבוע בעניינים פוליטיים ולקחת עמדה של ימין או שמאל אלא רק לנתח את תיקי שרה נתניהו מן ההיבט הפלילי. אם כן התיק המרכזי בו שרה נתניהו מואשמת הוא תיק המעונות שם נטען כי היא הזמינה מנות לבית ראש הממשלה כאשר המדינה שילמה עליהם וזאת על שהייתה מבשלת בבית. סך ההזמנות של המנות מגיע אל מאות אלפי שקלים ועל כן זהו תיק בו הפרקליטות טוענת להפרת אמונים של שרה נתניהו. הטענה של גברת נתניהו היא שלא היה קיים חוק או נוהל שאוסר עליה להזמין את הארוחות הללו ולכן היא לא עברה כל עבירה. תיק נוסף שבו הוגשו המלצות משטרה הוא תיק 4000 שבו שרה נתינהו המלצות המשטרה קבעו כי שרה נתניהו עברה עבירת שוחד עקב העובדה כי בעלה נתן הטבות לחברת בשק ואתר וואלה שבבעלות בזק נתן סיקור אוהד לראש הממשלה.

לגברת שרה נתניהו סוללת עורכי דין מובילים, גם אתם יכולים במידת הצורך ליהנות משירות משפטי ברמה גבוהה בפניה לאתר https://bayerlaw.co.il.

האם לחתום על הסכם פשרה או לא?

לפחות בתיק המעונות פרקליטיה של שרה נתניהו לחצו עליה להגיע לעסקת טיעון והיא סירבה לכך. על כן יש לפתח את הדיון מתי יש להקשיב לעורך דין ומתי לא. אם כן אתם צריכים להבין כי עורכי דין מכירים את המערכת המשפטית בצורה הטובה ביותר ויש להם את היכולת לדעת פעמים רבות מה צפוי להיות גזר הדין. לכן זה לא תמיד חכם לפעול בניגוד לעצות שלהם. עם זאת, יכולים לקרות מקרים בהם ברור לנאשם או לנאשמת כי הם חפים מפשע ובמקרים כאלו ברור להם כי לא מוכנים להודות באשמה במשהו שהם לא עשו, ויובילו במעשיהם למצב של סגירת התיק המשטרתי על שמם.

האם היותה של שרה נתניהו אשת ציבור תורמת לה או פוגעת בה?

אי אפשר לנתק את העובדה ששרה נתניהו היא אשת ראש הממשלה ולכן היא זוכה ליחס תקשורתי נרחב ולסיקור בכל אמצעי המדיה. עלינו לזכור כי העבירות של שרה נתניהו נעשו בעקבות היותה אשת ציבור ועל כך יש לתת את הדעת. נראה כי יש פעמים בהם הסיקור התקשורתי תורם לגברת נתניהו ויש פעמים בהם הוא פוגע בה ועל כך יש לתת את הדעת.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 סגנונות שונים של צילום חתונות – לאיזה סגנון אתם הכי מתחברים
כאשר רוצים לעשות צילום עבור החתונה הכל טוב ויפה, אבל מה שכל חתן וכלה צריכים לזכור הוא כי צילום אירועים...
קרא עוד »
אוק 13, 2018
למה אינסטגרם הפכה לפלטפורמה השולטטטטטת
בזמן שנדמה לנו שכולם נמצאים בפייסבוק או בטוויטר, הרי שזו דווקא אינסטגרם שהפכה להיות פלטפורמה חברתית...
קרא עוד »
מרץ 04, 2019
איך אפשר לנצל שירותי ענן לניהול עסק בצורה יעילה יותר
אם לא פעם שמעתם את המושג "גיבוי ענן" בהקשר עסקי וכעת אתם מודעים לכך שאחת הדרכים לגבות מסמכים, תכנים...
קרא עוד »
דצמ 15, 2018