דיאטת הרבלייף

הרבלייף היא חברת שיווק רב רמות המוכרת מוצרי ירידה במשקל, בריאות ואיכות חיים. היא חברה המספקת תוספי תזונה המוכרת מוצרי צמחים ותוכניות הרזיה, הנמכרות בעיקר באמצעות מפיצים עצמאיים. החברה נוסדה בשנת 1980 על ידי מארק יוז וביל פיליפס. נכון לעכשיו, הרבלייף היא חברת המכירה הישירה הגדולה בעולם, עם 28 מיליון חברים והכנסות שנתיות של 4 מיליארד דולר.

הרבלייף היא אחת מתכניות הדיאטה הנפוצות ביותר בארה"ב, עם למעלה מ-70 מיליון אנשים המשתמשים במוצרים של חברת הבריאות והבריאות הזו מדי שנה.

הרבלייף מציעה מגוון רחב של מוצרים ללקוחותיה. היא חברת שיווק רב רמות המוכרת מוצרי תזונה המסייעים לירידה במשקל. היא חברת דיאטה שמוכרת שייקים ותוספי תזונה לירידה במשקל. היא עוסקת כבר למעלה מ-40 שנה בתחום הדיאטות ויש לה קהל לקוחות עצום.

הרבלייף הייתה פופולרית בשל תוכניות ההרזיה שלה בעשור האחרון. היא ידועה בטקטיקות השיווק שלה, עם סיסמאות כמו "לעולם לא תהיה רעב שוב" ו"חיה את חייך ללא גבולות״.

תוכנית דיאטה הרבלייף כוללת תה צמחים הנקרא "תה הרבלייף", שאמור לעזור לך לרדת במשקל על ידי דיכוי התיאבון. תוכנית הדיאטה של הרבלייף, תוכנית הרזיה שהיא גם בריאה וגם בטוחה, נוצרה על ידי הרבלייף בשנות השישים.

תוכנית הדיאטה של הרבלייף השתנתה בשנים האחרונות, כאשר כמה דיאטנים טוענים שהיא לא יעילה כמו פעם. חלק מהמבקרים אומרים שהמוצרים החדשים של החברה אינם יעילים כמו הישנים שלהם, אך הם עדיין פופולריים בקרב דיאטנים רבים מכיוון שהם מציעים תוצאות מהירות.

למארק יוז, שהפך למנכ"ל הרבלייף ב-1983, היה חזון לחברה שתספק תזונה טבעית לאנשים ברחבי העולם. מאז צמחה החברה לאחת מחברות השיווק הרב-שכבתי הגדולות בעולם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך קולטים חשבוניות ב2022?
אם בעבר היה עלינו להמתין לקבלת חשבונות מודפסות בדואר או באמצעות שליח, בשנת 2022 אנחנו יכולים לאפשר...
קרא עוד »
מאי 26, 2022
סוגים שונים של תוספי ברזל – היתרונות בנטילת תוסף ברזל טבעי
אין ספק כי יש קשר ישיר בין התזונה שלנו ובין הבריאות שלנו כאשר זה ברור שככל שאנחנו נאכל בריא יותר כך...
קרא עוד »
פבר 06, 2019
קידום אתרים בגוגל עם בכור גולן
ישנם דברים שאי אפשר לעשות מבלי ללמוד ולהבין כיצד הם פועלים. אחד מהם הוא קידום אתרים בגוגל. אחד...
קרא עוד »
ינו 21, 2021