הרצאות און ליין על תרבות ארגונית

הרצאות און ליין על תרבות ארגונית

תקופת הקורונה מביאה איתה אינספור אתגרים מעניינים שלא תמיד קל להתמודד איתם. לדוגמה, איך ממשיכים להשקיע בארגון שלנו? ואיך ממשיכים לקדם את התרבות שבו? אם גם אתם מנהלים ארגון מסוים והנושא של תרבות ארגונית עניין אתכם עוד לפני הקורונה, כדאי שתדעו: אתם לא צריכים להזניח את הנושא. למעשה, היום אתם יכולים ליהנות מהרצאות אונליין על תרבות ארגונית, כך שאין טעם לעצור את התהליך שהייתם בו עוד לפני שהווירוס המתעתע פרץ לעולמנו.

מאיפה כדאי להזמין הרצאות אונליין?

כאשר מדברים על הרצאות אונליין בנושאים שונים, מדברים על אתגרים אחרים שעומדים בפני המרצים לעומת הרצאות שמתקיימות מול קהל חי. כך למשל, המרצים צריכים להתמודד עם נושא הטכנולוגיה, אך הם גם צריכים להיות מספיק כריזמטיים כדי לגרום לקהל שיושב בבית להתעניין, לא לאבד את הריכוז וכך לקחת משהו חשוב מההרצאה. לכן, בין אם אתם חושבים על הזמנת הרצאות בנושא של תרבות ארגונית ובין אם מעניינות אתכם הרצאות אחרות עבור העובדים, בדקו היטב אל מי אתם פונים. הרעיון הוא לא לבזבז את הזמן של העובדים שלכם ואת הכסף של הארגון, ולכן יש טעם לפנות רק אל הטובים ביותר בתחום.

בדקו מה אומרים אחרים על הרצאות החברה שאליה אתם פונים

הדרך הכי טובה שיש לבחור הרצאות אונליין, היא לבדוק מה אומרים אחרים. היום מרבית החיים שלנו מתנהלים בצורה וירטואלית ולכן, אם יש לכם אפשרות לבדוק אונליין מה חושבים כולם על סוג מסוים של הרצאות, למה שלא תעשו זאת? בנוסף לכל אלה, כמובן שכדאי יהיה גם לבדוק כמה תעלה לארגון שלכם סדרת ההרצאות שבה אתם בוחרים, כי פעמים רבות גם העלות היא נתון קריטי שדורש התייחסות.

כתוב/כתבי תגובה