נפלאות האינטרנט: כל הסיבות שלכם לבחור בספק אינטרנט ITC

ספק אינטרנט ITC

ישנם ספקי מחשוב רבים וכך גם ספקי אינטרנט. כיצד בוחרים את המתאים לכם ביותר? ומדוע כדאי לבחור דווקא ב-ITC בתור ספקית האינטרנט שלכם?  

פתרון שלם לחיבור אינטרנט איכותי

ראשית, תמיד טוב למצוא את כל הדרוש לשימוש איכותי ברשת האינטרנט, במקום אחד. כך תוכלו לפשט עניינים עבורכם. בתור ספקית אינטרנט itc אכן מספקת את הסחורה מבחינה זו. היא מציעה גם שירותי ספק אינטרנט (Internet Service Provider) וגם שירותי ספק תשתית לאינטרנט. שני שירותים אלה מוצעים בישראל בנפרד כיום, באופן יוצא דופן. אך היכולת לקבל אותם מספק אחד, מקלה מעט.

שירותי אבטחה

כיום, רשת האינטרנט היא מקום מסוכן לפעול בו. זאת, במידה ואתם גולשים בה ללא הגנות מתאימות. בתור ספק itc מציעה לא רק שירותי חיבור לאינטרנט, אלא גם שירותי אבטחה משלימים. אנטי ספאם iGuard הוא שירות הגנה מתכנים לא ראויים או מסוכנים, אשר עשוי לסייע למשתמשי אינטרנט פרטיים וגם לעסקים. בעזרתו, תקבלו שליטה נרחבת על התכנים שנצפים תוך כדי גלישה. תוכלו לבלום תכנים לא ראויים מסוגים שונים, על פי הגדרותיכם. בכך, תזכו גם להגנה מנוזקות שונות, אשר פעמים רבות מלוות תכנים מסוג זה או משתמשות בהם כפיתיון. כל זאת, מבוצע ללא צורך בהתקנת תוכנה מקומית ותוך שימוש בניתוח איומים מתקדם, אינטליגנציה מלאכותית ועדכונים שוטפים. ניתן לנסות את השירות בחינם ל-30 יום. אנשים פרטיים יוכלו להשתמש בשירות זה בתור שירות "בקרת הורים". אגב, נוסיף מבחינה זו, כי שירות אנטי ספאם iGuard עומד בתקנות שנוצרו לגבי שימוש זה: CIPA (Children’s Internet Protection Act) וכן BECTA (British Education Communications and Technology Age).  

שירותים מיוחדים לעסקים

ITC מציעה גם שירותים במיוחד לעסקים. אלה כוללים שירותים מנוהלים שונים לקישוריות אינטרנט ולרשת פרטית בין סניפים. היא מציעה סיוע בהקמת, שדרוג וגם תחזוקת תשתיות הרשת הארגונית. בנוסף, חברת itc מציעה לעסקים את שירות פרימיום Wi-Fi לעסקים. מדובר על הקמת רשת אלחוטית מהירה, בטוחה ואיכותית, אשר באמצעותה תוכלו לחבר לאינטרנט גורמים שונים בעסק. עוד מוצע ליווי שוטף לנושא זה, כולל בתכנון התשתית, התקנת הרשת ושימוש מלא בה. חשוב לציין, כי רשת כזו מספקת גם פתרון חינמי ונוח ללקוחות העסק שמבקרים בו. כמו כן, היא מאפשרת לעסק עצמו לאסוף לידים, באמצעות עמוד נחיתה מיוחד. עוד מוצע, שרות של הקצאת כתובת IP "סטטית" ("קבועה") וכן שירות רשת פרטית וירטואלית (IPVPN).

תמיכה איכותית

משלימה כל זאת, תמיכה טכנית איכותית וזמינה. היבט זה, כמובן חשוב במיוחד עבור עסקים. ניתן לפנות לתמיכה דרך טופס באתר החברה או טלפונית, בכל שעה ובכל יום.

לסיכום

ITC היא בחירה מצוינת, עבור כל מי שמחפש ספק אינטרנט.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שירותי מרכזיה מתקדמים: 5 יתרונות משמעותיים לבעלי עסקים
בעלים של עסק בישראל או מנהלים בעסק בבעלותו של מישהו אחר? כנראה שגם במקרה שלכם הקשר הטלפוני עם לקוחות...
קרא עוד »
נוב 06, 2020
החשיבות של צילום תכשיטים לאתרי מסחר
אנשים שמפעילים אתרי מסחר צריכים להבין שאם הם רוצים להציג את כל התכשיטים בצורה מרשימה, וכך בעצם להעלות...
קרא עוד »
דצמ 21, 2021
טונרים למדפסת קומג'ט
כיום רבים מבינים כי כל טונרים למדפסת קומג'ט זוהי האופציה הטובה ביותר שתהיה קיימת כל עוד מדובר על...
קרא עוד »
מרץ 15, 2021