יצירת קורס דיגיטלי – מחקר מקדים

כן, יצירת אתר נהדר זה דבר אחד, וללמד קורס מעולה זה דבר אחר לגמרי. עם זאת, השבוע, אנו מקווים לעזור להקל על כל התלבטויות וחששות שמנעו ממך עד כה מלפעול עם השאיפות שלך בכל הנוגע ליצירת קורס דיגיטלי. כמו בכל דבר אחר הדרך הטובה ביותר לגשת למשימה ולראות תוצאות מצוינות היא להתחיל בהכנה ותכנון יסודיים.

מחקר ליצירת קורס דיגיטלי

הדבר הראשון שאנו רוצים לעשות הוא להקצות את הזמן בלוח השנה שלנו לעבודה על הקורס שלנו. קבעו כמה זמן להשקיע במחקר ותכנון, כתיבה והקלטה וכו', וקבעו מועד אחרון מתי תפתחו את הקורס. זה כדי לשמור אותנו ממוקדים וחסכוניים בזמן.

עניין הקהל

דבר עם לקוחות ועמיתים על מה שהם מעוניינים ללמוד. בקר בעדכוני חדשות בקהילה ולמד מה הם הכי מתעניינים או מתלהבים ממנו. כאנשי מקצוע, אנחנו תמיד מחפשים ללמוד משהו שישפר את הכישורים שלנו.

יש הרבה נושאים קשורים שיכולים לעשות בדיוק את זה. כמו SEO, קופירייטינג, מטמון, ביצועי אתרים, עיצוב אתרים וכדומה.

ברגע שיש לנו רעיון בסיסי לקורס שלנו, עלינו לשאול חברים ועמיתים, אפילו לקוחות עבר, מה הם חושבים על קורס בנושא זה? האם זה משהו שהם היו רוצים ללמוד? האם הם מכירים אנשים נוספים שיהיו מעוניינים? האם הם ישקלו לשלם כדי ללמוד את הדברים האלה? כמה עלינו לגבות?

המטרה של כל תוכן שאנו יוצרים היא למשוך את תשומת הלב של לקוחות או לקוחות פוטנציאליים. בדרך כלל אנחנו מצליחים לעשות זאת על ידי יצירת אקורד עם נושא שמעניין אותם. אז הפוך את זה לאחד הגורמים העיקריים שלך בעת החלטה על נושאי הקורס שלך.

מחקר מילות מפתח

מחקר מילות מפתח  ייתן לך תובנה עצומה. לאחר שמצאת את מילות המפתח הטובות ביותר עבור הנושא שלך, השתמש בהן כדי לנסח את כותרת הקורס שלך, את התגים והתיאורים.

חוקרים את התחרות

לדעת מה המתחרים שלנו עושים יעזור לנו להימנע מטעויות דומות ואולי אפילו לעשות משהו שהם לא חשבו עליו.

בדוק את הקורסים שלהם, האם הם מציעים את אותו התוכן שאנו רוצים להציע? איך נוכל לשפר את שלנו? מה אנחנו יכולים לספק לתלמידים שלנו כדי לתת להם ערך טוב יותר?

זה לא רק יעזור לעורר בנו השראה, אלא גם יעזור לנו להבין את הנוף התחרותי של אילו אפשרויות חלופיות קיימות עבור התלמידים הפוטנציאליים שלנו.

קראו גם על קורס כתיבה יצירתית >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכנה לבגרות באנגלית – איך מצליחים בבחינה
הכנה לבגרות באנגלית יכולה להיות משימה לא פשוטה, אך בעזרת האסטרטגיות והטכניקות הנכונות תוכלו לוודא כי...
קרא עוד »
מאי 16, 2023
איך להשיג עוקבים לעמוד אינסטגרם
הגברת הנוכחות שלכם ברשתות החברתיות תלויה באינטראקציה שלכם עם הגולשים ויצירה של תוכן מעניינים. כך...
קרא עוד »
אוג 31, 2021
איך לכתוב ספר? המדריך המלא
כתיבת ספר היא מאמץ מספק ומאתגר המאפשר לאנשים לחלוק את הסיפורים, הרעיונות והיצירתיות שלהם עם העולם....
קרא עוד »
אוג 05, 2023