סוגים של אנקודרים

סוגי אנקודרים

אנקודרים סיבוביים נועדו בראש ובראשונה עבור מציאת זווית של ציר ואיתור מהירות הסיבוב של ציר. כיום בשוק קיימים סוגים שונים של אנקודרים והחלוקה שלהם הינה בהתבסס על טכנולוגיות המדידה שלהם, מוצאם של האנקודרים ועוד מספר פרמטרים. מכיוון שחלק נכבד מהאוכלוסייה איננה מכירה את כל סוגי האנקודרים, החלטנו להרים את הכפפה ולסקור עבורכם את כל האופציות הרלוונטיות שגם תוכלו למצוא באתר http://www.l-tech.co.il. בכל שאלה אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו על מנת לקבל את ההסבר המקיף והמקצועי ביותר על ידי אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים שלנו.

  1. אנקודר אופטי: אנקודר אופטי מתבסס בעיקרו על מכלול, אשר בנוי מדיסק אשר מעבירה אור שחריציה נמצאים במרחק זהה האחד מהשני. מהעבר השני של הדיסק קיים מקור המפיק אור ובמקביל אליו קיים חיישן שקולט אור המייצר אות של זרם או מתח.
  2. אנקודר מגנטי: בשונה מהאנקודר האופטי שקיימים בו חיישן אופטי ודיסקה, אנקודר מגנטי נעזר במגנט עם קטבים משתנים שבעזרתם הוא מודד את הפרמטרים השונים. החיישן של האנקודר המגנטי מזהה את הקטבים ומתחיל כך תהליך עיבוד אותות באופן זהה לאנקודר האופטי.
  1. אנקודר אבסולוטי האנקודר האבסולוטי מפיק את הנתונים השונים אותם הוא מזהה כמעט בכל רגע נתון. תהליך הזיהוי איננה נעצר בעת כיבוי או הדלקה של האנקודר. הציר של האנקודר האבסולוטי מסתובב מסביב לדיסקה בעלת קידוד. ניתן לזהות את הזווית של הדיסקה באמצעות התאים הפוטואלקטריים.

אנו נשמח לעמוד לרשותכם על מנת לספק לכם את כל המידע הדרוש. לעזור לכם לבחור את האנקודר האידיאלי ביותר עבורכם. אנו בחברת לוונשטיין טכנולוגיות מעסיקים את אנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום. כך שבכל רגע נתון תוכלו להרגיש כי אתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר. כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל להתייעץ איתנו זה לחייג אלינו: 073-3748000. אחד מהנציגים שלנו ישמח לענות לכם במהירות האפשרית ולספק לכם את כל המידע הדרוש. כך אתם יכולים להיות בטוחים שתזכו לליווי צמוד ומקיף עד אשר תקבלו את מבוקשכם או תמצאו את מה שאתם מחפשים.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
מיטל אפק

מיטל אפק

מיטל באה מעולם המחשבים והאינטרנט ואוהב לכתוב על זה...

אולי גם יענין אותך...

מה זה פרוביוטיקה

מה זה פרוביוטיקה

פרוביוטיקה מהווה למעשה תוסף מזון, המכיל מיקרואורגניזמים חיים אשר אמורים להיכנס למערכת העיכול שלנו ולשפר את הפעילות שלה. מחקרים רבים שנעשו בתחום, תומכים באופן גורף

קרא עוד »
מה זה שאיבת שומן

מה זה שאיבת שומן בודי טייט?

פעמים רבות השמנה נובעת מסיבות שונות ומגוונות. כך השמנה יכולה לנבוע עקב אכילה רגשית ועקב חסך אשר יש לנו מאז הילדות או עקב טראומה שקרתה

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה