מה כדאי ללמוד בעידן הקורונה?

מה כדאי ללמוד בעידן הקורונה?

עידן הקורונה דורש מאיתנו להסתגל למצב חדש, מצב שלא הכרנו בעבר. בין אם זה בפן האישי, בפן החברתי והזוגי, בפן המקצועי ובהיבטים אחרים בחיים. בגלל העובדה שאנחנו לא יכולים לעשות את הדברים כפי שנהגנו לעשות בעבר, למשל, לצאת החוצה, להיפגש עם חברים, לעבוד בצורה סדירה או ללמוד במסגרת רגילה, הרי שאנחנו צריכים ללמוד כיצד להסתגל לסיטואציה החדשה. 

אך כפי שנהוג לומר, זו הזדמנות טובה לנסות דברים חדשים. כל משבר, כל שינוי, זו הזדמנות לנסות דברים שלא הכרנו בעבר. למשל, אנחנו יכולים ללמוד באמצעות קורסים אונליין באתר של חוליאן טרומפר. אנחנו יכולים ללמוד דרך המחשב קורסים בתחומים שונים, בין אם זה בתור תחביב ובין אם זה קורסים שיכולים לעזור לנו מבחינה מקצועית. 

לפני שנציג 2-3 דוגמאות לקורסים שמשתלם ללמוד בעידן הקורונה, חשוב להבהיר, שגם אחרי שהמשבר יעבור נוכל להמשיך וללמוד, נוכל להמשיך ולעבוד בעזרת החומרים שלמדנו. כך שאנחנו משיגים רווח כפול, גם לומדים וגם נהנים מתוצר שיכול לשמש אותנו כעת ובעתיד. 

אילו קורסים ישתלם לנו ללמוד בזמן הקורונה 

קורס קידום אתרים – משתלם ללמוד את התחום של קידום אתרים, מאחר והוא לא ייעלם בקרוב. להיפך, סביר להניח שהוא רק יגדל ויתעצם. אם אנחנו מחברים את זה לקורונה, סביר להניח שבתקופה זו, יותר אנשים ירצו לבצע רכישות דרך האינטרנט, לכן גם יותר בעלי עסקים ובעלי מקצוע ירצו להשקיע בקידום. על כן, אם נלמד את התחום, נוכל למצוא בו עבודה בקלות יחסית. 

קורס שיווק – אם אנחנו רוצים להסתכל לתמונה המלאה, אז יהיה נכון מצידנו להירשם לקורס שיווק דיגיטלי. כך נוכל לספק שירותים בכל הפלטפורמות באינטרנט. אפשר להניח שיהיה לכך ביקוש רב בעתיד הקרוב והרחוק. 

כתוב/כתבי תגובה