7 מתנות שוות לגבר הסטלן

7 מתנות שוות לגבר הסטלן

נשים רבות מתלוננות שהרבה פעמים, מאוד קשה להן לקנות מתנה לבן זוג. ובכן, אם הגבר הוא סטלן, אז אפשר למצוא לא מעט מתנות בשבילו.

מתנות שמתאימות לגברים סטלנים

מצתים

אחד הדברים הכי אומנותיים ויפים שיש עבור גברים סטלנים הם מצתים מעוצבים. בין אם מדובר במצת רגיל ובוודאי אם מדובר במצת זיפו ישן וטוב, כזה שמגיע עם עיצוב ייחודי, ואפילו אפשר למצוא במקומות שונים, מצתי זיפו עם חריטה אישית.

כלי עישון

היום ניתן למצוא בחנויות ובמקומות שונים, כלי עישון מדגמים מיוחדים. בין אם מדובר על כלים שמאפשרים עישון בצורות שונות, כולל כלים שמיועדים לאידוי כמובן.

כלים לתפעול החומר

כידוע, חלק משמעותי מתהליך העישון, הוא הכנת החומר לסיגריה או לג'וינט. ובכן, אפשר למצוא כלים שונים שמאפשרים לגזור או לקסס את החומר בצורה נוחה, פשוטה ויעילה.

אחסון

על מנת שהחומרים השונים לא ייהרסו או יילכו לאיבוד, יהיה נכון לרכוש כלים מיוחדים לאחסון, כלים מיוחדים שמאפשרים לשמור את החומר בצורה תקינה, נקייה ומסודרת. בהקשר זה, אפשר גם להוסיף ארנקים או נרתיקים קטנים מיוחדים בהם אפשר לאחסן את החומר ולשאת אותו ממקום למקום.

בגדים

זה אולי יישמע מוזר, אבל יש גברים סטלנים שאוהבים ללבוש בגדים מיוחדים, אלה בהחלט יכולים להתאים לאווירה, לסגנון החיים, ובכלל הם יכולים להתאים להם.

תרסיסי ריח

מי שמעשן, לא בהכרח אוהב את הריח שנוצר כתוצאה מכך, הוא לא בהכרח רוצה שהריח יישאר בחדר. תרסיסים וחומרים אחרים יכולים לעזור לו, להפיג את הריח במקום.

כלים לאוכל ושתייה

זה לא בהכרח קשור, אך מאחר וחלק מהוויה היא גם אכילה, אז אפשר לקערות קעריות קטנות או כוסות שתייה מיוחדים, כאלה שניתן להשתמש בהם בעיקר כשמעשנים או מארחים חברים שמעשנים.

איפה נמצא את כל זה?

כאמור, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של חנויות שעוסקות במכירת מוצרים למעשנים, כמו כן אפשר למצוא אתרי אינטרנט שונים בתחום. בין אם מדובר באתרים מקומיים או באתרים בינלאומיים, שמספקים קטלוגים נרחבים בתחום ומציעים מגוון רחב של מוצרים למכירה.

כתוב/כתבי תגובה