שיפוצים בחיפה: איך בוחרים קבלן שיפוצים מומלץ?

שיפוצים בחיפה

לקבל החלטה שעומדים לערוך שיפוץ לרוב אינה פשוטה, וזאת כי תמיד ישנו העניין של ההוצאה המשמעותית, הצורך לחיות כמה ימים לצד אבק וכמובן שיש להבין בדיוק מה מבקשים לשפץ. בנוסף, אנשים אינם מוכנים להתפשר בכל הנוגע למקצועיות, וזאת כי בעל מקצוע איכותי הנו אחד שניתן לסמוך עליו, מעניק אחריות, עומד בזמנים וחשוב מכל שומר על שקיפות מלאה לצד יצירת המענה הרצוי ביותר. מכאן שאם גם אתם תושבי חיפה והסביבה וקיבלתם החלטה לערוך שיפוץ, הרשו לנו לסייע לכם לבחור קבלן איכותי.

חשיבותו של קבלן שיפוצים

ראשית יש להבין עד כמה חשוב לבחור נכונה את קבלן השיפוצים, ופה נחדד שהוא אינו האיש שיחזיק במברשת, יתקן, או יבנה, אלא הוא האיש שגורם להכל לקרות – הוא האיש שאחראי על צוותי העבודה, על איכות החומרים, על זמני הביצוע של השלבים השונים, על העמידה בתקנים, על נהלי הבטיחות וכדומה. מכאן שאם מוצאים קבלן מקצועי, ניתן מראש להיות רגועים, גם אם מעולם לא החלפתם מילה עם שאר צוות העובדים.

לרשימת קבלני השיפוצים המומלצים ביותר בחיפה:

https://www.shiplus.co.il/%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A6%D7%99%D7%9D/%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A5-%D7%92%D7%93%D7%95%D7%9C/%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%94/

בחינת אמינות

ראשית יש לוודא שהקבלן שעומד מולכם אכן קבלן מורשה, משמע יש לבחון שהוא מופיע ברשם הקבלנים. מכאן שאם אדם מציג את עצמו ככזה, אך בירור מהיר מוכיח שחסר לו הרישום הרצוי, מראש מוטב להמשיך לחפש, ולו כי ניצב מולכם נוכל, ונוכל שמשקר בשלב זה לא יהסס לשקר בהמשך השיפוץ.

חוות דעת

אין תחליף לחוות דעת של לקוחות קודמים. אי לכך אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים מומלץ באזור חיפה, מומלץ לשאול חברים מהעיר, או להיכנס לפורומים של התושבים. פה נחדד שחשוב להקפיד על שני דברים:

  1. להצליב בין כמה חוות דעת, וזאת כי מקרה יחיד לעולם אינו מייצג.
  2. לוודא שחוות הדעת מתייחסת לנישה שאתם זקוקים לה, וזאת כי גם אם הקבלן שירת נאמנה בכול הנוגע לשירותי צביעה, אין זה אומר שהוא גם יביע את אותה רמת מקצועיות עבור שיפוץ חדר האמבטיה.

עוד נציין שגם אם אינכם מוצאים פורום, או אינכם מכירים אנשים בעיר שערכו לאחרונה שיפוץ, הרי שעדיין ניתן ליהנות מחוות דעת של לקוחות. כל שיש לעשות הנו לא להתבייש ולבקש יפה מהקבלן שיפנה לשניים שלושה לקוחות קודמים.

בחינת מקצועיות

בהנחה שכבר מצאתם שניים שלושה שמות של אנשי מקצוע מבטיחים ואילו עתה מתלבטים ביניהם, הרשו לנו לסייע לכם להבין כיצד מכריעים. מה עושים? ראשית כמובן שמשווים מחירים. בהנחה והמחירים יחסית זהים, אל תייחסו לכך משמעות רבה. לאחר מכן תשאלו כל אחד מהקבלנים מהם שלבי העבודה, עם אלו חומרים הוא עובד, אלו חלופות הוא מציע עבור הסיטואציה וכדומה. גם אם אינכם מבינים דבר בתחום, תוכלו להתרשם מאיכות התשובה. ככול שהתשובה תהיה יותר מפורטת ומקצועית, כך תדעו שעומד מולכם קבלן מבטיח. מה נותר? לבחון זמינות, כי כידוע שיפוץ לא ניתן לבצע בכל זמן פנוי.

רגע לקראת קבלת החלטה

לבסוף נציין שגם אם מצאתם את הקבלן שעמו אתם עומדים לצאת לדרך ואתם מרגישים שהוא יבצע עבודה טובה, עדיין חשוב לוודא שהוא מחזיק בסך הביטוחים הנחוצים, שהוא בעל ניסיון ושהוא מציע לחתום על חוזה עבודה טרם תחילת הפרויקט (אם אינו מעלה זאת מדובר בסימן אזהרה). החוזה צריך לכלול כתב כמויות, חומרים, זמני עבודה, שלבי תשלום, אחריות אישית אל מול העובדים וכמובן שגם עלות סופית. מה נותר? להבין ששיפוץ כולל לא מעט עבודה, אך גם לכם יש חלק בכך, ולו מבחינת שיעורי בית מקדימים. ככול שיותר תשקיעו, גדלים הסיכויים שתצאו מרוצים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החשיבות של טיימינג בסטארטאפים
ישנן קלישאות מסוימות אשר מלוות אותנו כל החיים באופנים שונים, ואף על פי שהן קלישאות הרי שהן גם אמיתיות...
קרא עוד »
אוג 23, 2022
לימוד פוטושופ אונליין – למי מומלץ?
לימודי פוטושופ באונליין, מומלצים לכל אחד ואחת שמעוניינים לעשות קריירה בעיצוב, מיתוג ושיווק. תוכנות...
קרא עוד »
אפר 11, 2021
מהם קישורים חיצוניים?
קישורים חיצוניים הם קישורים המפנים לדף אינטרנט מחוץ לאתר שבו אתה נמצא כעת. הם יכולים להיות מועילים...
קרא עוד »
אוג 08, 2022