למה השירות של פקס למייל עדיין קיים?

פקס הוא כנראה המכשיר הפרימיטיבי והעתיק ביותר הקיים היום בשוק, וכנראה גם השנוא ביותר על הבריות. אפשר להגיד שהפקסים הם הג'וקים של מכשירי החשמל. אף אחד לא אוהב אותם או מבין למה הם עדיין קיימים. כמעט כל אדם שתשאלו יגיד לכם שכשהוא שומע את המשפט 'שלח לי את זה בפקס בבקשה, אי אפשר במייל' מתעוררים בו רגשות שליליים ורצון עז להשמיד את כל הפקסים בעולם. ולמרות זאת, לא משנה כמה תתווכחו עם פקיד הבנק או סוכן הביטוח, הם יאלצו אתכם לשלוח פקס, וזה כנראה בעיקר כדי להקשות. נקודת האור בכל העניין היא שבשביל לשלוח ולקבל פקס בימינו כבר לא צריך פקסימיליה.

צריכים שרת פקסים? רוצים לשלוח SMS מהמייל? דברו איתנו >>>

מה נותן לנו השירות של פקס למייל?

 למרות שלא באמת חייבים לשלוח פקס לפי החוק או הרגולצייה המצב כיום הוא כזה שעדיין הרבה גופים גדולים מתעקשים על שליחת מידע מסויים בפקס, ושירות הפקס למייל נותן פיתרון לכך שלרוב האנשים אין מכשיר פקס בבית.

 שירות פקס למייל אינו דורש מכשיר מיוחד או התקנות מסובכות. אחד החסרונות הגדולים של שליחת פקסים דרך פקסימיליה הוא האיטיות של השליחה. כשעושים זאת דרך שירות הפקס למייל אפשר לשלוח כמות גדולה של חומרים במהירות גדולה, ולעקוב בזמן אמת אחר סטטוס השליחה והתקדמות התהליך. 

 קיימות מערכות פקס למייל הנותנות מרכז תמיכה עם אופציה להפצת הפקסים לפי רצון הלקוח. במערכות אלו ניתן לבדוק את סטטוס ההעברות, מה נשלח ומה לא, שעות שליחת הפקסים, פקסים שהתקבלו אצל הלקוחות, ואפילו פירוט לכל פקס של סוג התקשורת אליו הוא נשלח, כלומר האם הפקס נשלח למכשיר פקסימיליה או למייל או כל אמצעי תקשורת אחר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אתר להשוואות מחירים שאתם מוכרחים להכיר
מחפשים אתר אמין וקל לשימוש להשוואת מחירים? אל תחפש עוד! האתר שלנו מספק למשתמשים דרך קלה להשוות מחירים...
קרא עוד »
מרץ 20, 2023
מגן מזרון : לא רק לילדים. למה כדאי להגן על המזרון שלכם?
החברה הישראלית כל הזמן מתפתחת וניתן לראות זאת בכלכלה הישראלית אשר צומחת וגדלה כל הזמן. אנחנו יכולים...
קרא עוד »
נוב 21, 2018
מהם קישורים חיצוניים?
קישורים חיצוניים הם קישורים המפנים לדף אינטרנט מחוץ לאתר שבו אתה נמצא כעת. הם יכולים להיות מועילים...
קרא עוד »
אוג 08, 2022