פרסום בפייסבוק – למי זה מתאים?

פייסבוק היא עדיין הרשת החברתית הגדולה והפופולרית ביותר בעולם כיום (וגם בבעלות הרשת החברתית השנייה בגודלה אינסטגרם). משום כך הפכה פייסבוק זה מכבר לכר פורה לבעלי עסקים לפרסם בו את העסק שלהם. הם יכולים לעשות זאת במגוון דרכים, על חלקם נדבר בכתבה זו, אולם כדאי יהיה להרחיב על כך בכל מקרה מעבר לכתבה זו שתיתן לכם את הכיוון הראשוני בו תוכלו להיעזר כדי לבסס עליו את האסטרטגיה שלכם בפרסום בפייסבוק. חברת https://www.gnss.co.il/ עושה לנו סדר בנושא.

אפשרויות שונות לפרסום בפייסבוק:

ראשית כדאי להכיר שיש מספר אפשרויות טובות ושונות לפרסום בפייסבוק. אלה יכוונו לאחד מ4 היעדים האלה:

  • קידום הפרופיל האישי שלכם – תוכלו לאשר עד 5,000 חברים/עוקבים, להעלות פוסטים ולהתנהל מהפרופיל האישי.
  • קידום עמוד עסקי – תוכלו לפתוח עמוד עסקי לכם או לעסק שלכם, לקבל אינספור כמות של עוקבים (ללא הגבלה), להוסיף עיצובים לתמונת פרופיל ותמונת נושא, להעלות פוסטים נהדרים בשילוב תוכן ויזואלי, לצבור קהל עוקבים ועוד.
  • קבוצות דיון – תוכלו להצטרף לקבוצות דיון בתחום שאתם רוצים לשווק בו את המוצרים שלכם ולהשיב לאנשים, לעורר עניין, לייצר לעצמכם חשיפה, מוניטין, סמכות… 
  • מערכת הפרסום הממומן בפייסבוק – תוכלו לעשות שימוש במערכת הפרסום הממומן של פייסבוק לקידום הפוסטים והמעורבות בעמוד העסקי שלכם אך גם לשלוח אנשים ישירות לעמוד חיצוני כמו דף נחיתה שלכם, עמוד האתר שלכם ועוד.

שימוש במערכת הפרסום הממומן בפייסבוק:

לפייסבוק יש מערכת פרסום נהדרת המאפשרת באמצעות תקציב צנועה יחסית להרחיב את החשיפה למותג ולהביא לקוחות חדשים לעסק שלכם. באמצעות פרסום ממומן בפיסבוק תוכלו להגיע אל קהל ממוקד של אנשים ולסווג אותו לפי גיל, מגדר, אזור מגורים, תחומי עניין ועוד. לפייסבוק יש מאגר מידע עצום (גם הרבה בזכות וואטסאפ ואינסטגרם שבבעלותה) וזה עומד לטובתה כאשר תרצו למקד את הפרסום לקהל יעד ספציפי הרלוונטי לשירותים ולמוצרים שלכם. אז אם אתם עדיין מתלבטים מה לעשות כדאי יהיה לכם לשלב פרסום בפייסבוק לעסק שלכם, כולל קמפיין פרסום ממומן כמובן כחלק מאסטרטגיית הקידום שלכם. אם אתם מתקשים לעשות זאת בעצמכם או חוששים לזרוק כסף לפח אנו ממליצים בחום לשכור את שירותיה של חברת פרסום מקצועית ומנוסה בתחום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים לכתיבת תוכנית עסקית
כתיבת תוכנית עסקית לא אמורה להיות מורכבת מידי. במדריך זה נעבור צעד אחר צעד זה, אראה לכם כיצד לכתוב...
קרא עוד »
אפר 14, 2020
ממי כדאי לקחת שיעורים פרטיים בשפות?
לא מעט אנשים מעוניינים ללמוד שפות שונות הן לצרכים עסקיים, הן לצרכי עבודה והן לצרכים אישיים. לימוד של...
קרא עוד »
יול 01, 2021
הדפסת תלת מימד: גילוי המורכבויות של הייצור של מחר
הדפסת תלת מימד, או ייצור תוסף, היא טכנולוגיה טרנספורמטיבית שאמורה לעצב מחדש מספר תעשיות. מרפואה...
קרא עוד »
יול 17, 2023