5 סגנונות שונים של צילום חתונות – לאיזה סגנון אתם הכי מתחברים

צילום חתונות

כאשר רוצים לעשות צילום עבור החתונה הכל טוב ויפה, אבל מה שכל חתן וכלה צריכים לזכור הוא כי צילום אירועים ניתן לעשות כל מיני סוגים של סגנונות, וכאן צריכים להתעכב לא רק עם הבחירה של הצלם הטוב ביותר אלא גם על הבחירה של הצלם שיודע לצלם בסגנון הכי מועדף.

צילום בסגנון קלאסי

התמונות שאר מופקות מיום צילומים שכזה הן מאוד רשמיות ולא עשויות. הצילום מאוד מזכיר צילומים שנעשו בדורות קודמים ולוקח יותר זמן לעשותו מאשר סגנונות אחרים.הדגש הוא על הזוג והמשפחה עם פורטרטים יפים, ולא ממש נותנות מקום לתיעוד של זרימה יותר טבעית.

צילום תיעודי דוקומנטרי

כאן הצילום נעשה בצורה של צילום ללא הוראות בימוי. הצלם מתעד את האירוע בצורה הכי טבעית ואורגנית שלו. התיעוד כולל את הצילום של כל הדברים הכי קטנים עד לכל אותם הדברים הכי גדולים באירוע. אין כל התערבות של הצלם אשר נמצא שם ברקע ודואג לעשות את הפעולה של תיעוד הרגעים הכי יפים בכל השלבים השונים של יום החתונה.

צילום בסגנון מבוים

כאן זה בדיוק היפוך גמור של צילום תיעודי, כשאר בצילום מבוים ישנה התערבות של צלם האירועים אשר מנחה את החתן והכלה בכל שלב ושלב עד לקבלת התמונה שאותה הוא מעוניין להשיג. הצלם צריך להפגין יכולות מאוד גבוהות בבחירת פוזיציות שהכי מחמיאות לחתן ולכלה לצד זוויות שיוצרו את התאורה המושלמת בכל פעם ופעם. זהו צילום שהוא מאוד טכני עד לפרטי פרטים, ופחות מחובר אל הרגעים הטבעיים שיכולים להיות לא פחות מרהיבים…אולם, צלם מנוסה ידע כיצד לחבר מבחינה רגשית את הלקוחות לסצנה המבוקשת ולהפיק את הצילום הכי טוב באספקט הזה.

צילום לייפסטייל

כאן מנסה הצלם להפיק את הסיפור של החתן והכלה על ידי הוראות בימוי בצורה יחסית מועטה ותמונות ברמה מאוד אומנותית. הצילום הזה מתאים עבור חתן וכלה שלא ממש מחפשים אחר לוקיישן ספציפי ויודעים לעבוד לפי צילום שאינו מתוכנן ויותר ספונטני.

צילום בסגנון אופנתי

התמונות הללו מאוד דומות לכל אותן תמונות שרואים במגזינים של האופנה הכי נחשבים. התמונות הן דרמטיות עם הבלטה של האנשים המצולמים והבגדים שהם לובשים. כאן יידרשו החתן והכלה ליצור פוזות ממש כמו הדוגמנים שרואים בתחום האופנה.

>>> צילום מגנטים לחתונה גם מעניין אתכם? מצוין! בקרו באתר http://magnetli.co.il

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תאורת גינה ירוקה וחסכונית בחשמל
מיקום של גופי תאורה בגינה שלכם זה לא משהו שצריך לגזול מכם כסף רב או להיעשות בצורה שתפגע בסביבה. ניתן...
קרא עוד »
נוב 04, 2018
מורה פרטי לערבית – תעבדו על החולשות שלכם
מתקשים בהגייה בערבית? לא שולטים בדקדוק? אם תרצו לעבוד על כישורי השפה שלכם, תוכלו לעשות את זה באופן...
קרא עוד »
אפר 07, 2022
החשיבות של צילום תכשיטים לאתרי מסחר
אנשים שמפעילים אתרי מסחר צריכים להבין שאם הם רוצים להציג את כל התכשיטים בצורה מרשימה, וכך בעצם להעלות...
קרא עוד »
דצמ 21, 2021