סקירה של קורסים מומלצים בבדיקות תוכנה

"מקצוע הבדיקות הוא מקצוע הייטק מהיר ושנוי במחלוקת. הוא מתפתח כל הזמן, עם שיטות וטכנולוגיות חדשות שצצות. כתוצאה מכך, תחום בדיקות התוכנה עבר שינויים רבים בשנים האחרונות. ספר זה נועד לספק לקוראים עם סקירה כללית של התחום המשתנה במהירות". אומר ד"ר מרטין קולינס, פרופסור חבר לבדיקות תוכנה באוניברסיטת ומחברם של ספרים זוכים לשבחים כגון "בדיקת תוכנה: גישה מעשית" ו"בדיקת תוכנה: עקרונות ופרקטיקה".

בדיקת תוכנה היא תהליך של בדיקת תוכנה לאיתור שגיאות, והיא חלק קריטי בפיתוח תוכנה. בודקי תוכנה הם אנשים שעובדים על פיתוח/תחזוקה/שימוש בתוכנה. הם אחראים לקבוע אם התוכנה פועלת ופועלת כמצופה, או לא עובדת כלל. . לבודק התוכנה תפקידים רבים ושונים בהתאם לסוג המוצר המפותח. התפקיד העיקרי של בודק תוכנה הוא לבדוק ולנטר את התוכנה. בדיקה היא תהליך הדרגתי שנעשה על ידי הבוחן וניתן לעשות זאת באופן ידני או בכלים אוטומטיים. בודקי תוכנה משתמשים בשיטות שונות כדי לבדוק: טכניקות בדיקה אוטומטיות משמשות כאשר יש מספיק משאבים או זמן פנויים לבדיקה, אך אם בדיקה ידנית תתאים יותר במקרה זה. 

—קורס זה הוא קורס מקיף, המכסה מגוון רחב של נושאים בבדיקות תוכנה. זה מכסה את היסודות והיסודות של בדיקות תוכנה. זה מכסה את היסודות והיסודות של בדיקות תוכנה. קורס qa זה יעזור לך להבין מהם סוגי הבדיקות השונים, כיצד הם מתנהלים, כיצד לבצע אותם וכו'… קורס זה נועד ללמד אותך את ההיבטים המעשיים של בדיקות תוכנה. הוא מדגיש כיצד לנהל מקרי בדיקה יעילים ולהבטיח שהבדיקות שלך מבוצעות כהלכה. הקורס מכסה את היסודות של בדיקות תוכנה, היבטים חיוניים של בדיקות, כגון מקרי בדיקה, סביבת בדיקה ומתודולוגיית בדיקה, שיטות קידוד לבדיקות יחידות ומבחנים פונקציונליים. קורס זה יעזור לך להבין מה יש לבדוק בפרויקט לפני שמתרחש קידוד כלשהו. קורס זה יעזור לך להבין את החשיבות של כיסוי הכל שנדרש לפרויקט. קורס זה יעזור לך להבין את ההיבטים הקשורים ישירות לבדיקות תוכנה ואת חשיבותה בהתייחסות לבדיקות באופן כללי. הבנה עד כמה אתה יכול להיות אפקטיבי בתור בודק תוכנה תעזור לך להפוך למומחה ולעשות שינוי בחיי הלקוחות שלך. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה כדאי ללמוד בעידן הקורונה?
עידן הקורונה דורש מאיתנו להסתגל למצב חדש, מצב שלא הכרנו בעבר. בין אם זה בפן האישי, בפן החברתי והזוגי,...
קרא עוד »
אוג 16, 2020
המדריך החיוני שלך לאמני חושים בהופעות
בעולם הקליידוסקופי של מופעים והופעות, אמן החושים ממלא תפקיד מרכזי אך לעתים קרובות לא מוזכר. האמנים...
קרא עוד »
ינו 12, 2024
חשיפת היתרונות הנסתרים: 4 יתרונות פחות מוכרים של עבודה עם אפליקציית Monday
בתחום הפרודוקטיביות וכלים לניהול פרויקטים, Monday App בולטת כפתרון רב-תכליתי עבור יחידים וצוותים כאחד....
קרא עוד »
מרץ 06, 2024