סקירה של קורסים מומלצים בבדיקות תוכנה

"מקצוע הבדיקות הוא מקצוע הייטק מהיר ושנוי במחלוקת. הוא מתפתח כל הזמן, עם שיטות וטכנולוגיות חדשות שצצות. כתוצאה מכך, תחום בדיקות התוכנה עבר שינויים רבים בשנים האחרונות. ספר זה נועד לספק לקוראים עם סקירה כללית של התחום המשתנה במהירות". אומר ד"ר מרטין קולינס, פרופסור חבר לבדיקות תוכנה באוניברסיטת ומחברם של ספרים זוכים לשבחים כגון "בדיקת תוכנה: גישה מעשית" ו"בדיקת תוכנה: עקרונות ופרקטיקה".

בדיקת תוכנה היא תהליך של בדיקת תוכנה לאיתור שגיאות, והיא חלק קריטי בפיתוח תוכנה. בודקי תוכנה הם אנשים שעובדים על פיתוח/תחזוקה/שימוש בתוכנה. הם אחראים לקבוע אם התוכנה פועלת ופועלת כמצופה, או לא עובדת כלל. . לבודק התוכנה תפקידים רבים ושונים בהתאם לסוג המוצר המפותח. התפקיד העיקרי של בודק תוכנה הוא לבדוק ולנטר את התוכנה. בדיקה היא תהליך הדרגתי שנעשה על ידי הבוחן וניתן לעשות זאת באופן ידני או בכלים אוטומטיים. בודקי תוכנה משתמשים בשיטות שונות כדי לבדוק: טכניקות בדיקה אוטומטיות משמשות כאשר יש מספיק משאבים או זמן פנויים לבדיקה, אך אם בדיקה ידנית תתאים יותר במקרה זה. 

—קורס זה הוא קורס מקיף, המכסה מגוון רחב של נושאים בבדיקות תוכנה. זה מכסה את היסודות והיסודות של בדיקות תוכנה. זה מכסה את היסודות והיסודות של בדיקות תוכנה. קורס qa זה יעזור לך להבין מהם סוגי הבדיקות השונים, כיצד הם מתנהלים, כיצד לבצע אותם וכו'… קורס זה נועד ללמד אותך את ההיבטים המעשיים של בדיקות תוכנה. הוא מדגיש כיצד לנהל מקרי בדיקה יעילים ולהבטיח שהבדיקות שלך מבוצעות כהלכה. הקורס מכסה את היסודות של בדיקות תוכנה, היבטים חיוניים של בדיקות, כגון מקרי בדיקה, סביבת בדיקה ומתודולוגיית בדיקה, שיטות קידוד לבדיקות יחידות ומבחנים פונקציונליים. קורס זה יעזור לך להבין מה יש לבדוק בפרויקט לפני שמתרחש קידוד כלשהו. קורס זה יעזור לך להבין את החשיבות של כיסוי הכל שנדרש לפרויקט. קורס זה יעזור לך להבין את ההיבטים הקשורים ישירות לבדיקות תוכנה ואת חשיבותה בהתייחסות לבדיקות באופן כללי. הבנה עד כמה אתה יכול להיות אפקטיבי בתור בודק תוכנה תעזור לך להפוך למומחה ולעשות שינוי בחיי הלקוחות שלך. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פרסום בלינקדאין – מושכים לקוחות עסקיים
אחת הדרכים הטובות ביותר למשוך לקוחות עסקיים B2B ברשת היא באמצעות פרסום בלינקדאין. בעזרת פרסום בדרך...
קרא עוד »
פבר 13, 2022
לקוח סמוי טלפוני – קווים לדמותו
לקוח סמוי טלפוני, המכונה לעתים קרובות קונה מסתורי או קונה סודי, הוא מישהו שמתחזה ללקוח קבוע כדי...
קרא עוד »
ספט 07, 2023
מורה פרטי לערבית – תעבדו על החולשות שלכם
מתקשים בהגייה בערבית? לא שולטים בדקדוק? אם תרצו לעבוד על כישורי השפה שלכם, תוכלו לעשות את זה באופן...
קרא עוד »
אפר 07, 2022