איך למשוך יותר לייקים לפוסטים בפייסבוק?

קניית לייקים לפוסט

מאז שפייסבוק עלתה לאוויר היא לא מפסיקה להפתיע אותנו. אם בהתחלה הייתה זו רשת חברתית, דרכה שמרנו על קשרים עם אנשים, הרי שאט אט היא הפכה לכלי שיווקי מצוין ויעיל. יש לא מעט ביקורות על כמות החשיפה בפייסבוק, ועל האלגוריתם שאינו חושף את הפוסטים באופן הרצוי. איך בכל זאת אפשר לאסוף יותר לייקים לפוסטים שלנו? הנה כמה טיפים:

קידום ממומן

האופציה הפשוטה ביותר, וזו שתסייע לכם לראות תוצאות מהירות היא הקידום הממומן. באמצעות קניית לייקים לפוסט, תוכלו להגדיל את כמות הלייקים, מה שעשוי להוביל גולשים נוספים להביע מעורבות בפוסטים שלכם (מעין עיקרון העדר). הקפידו לרכוש לייקים באופן מושכל, ממשתמשים אמיתיים ורצוי ישראלים.

הוסיפו לפוסט תמונות

ידוע שתמונות מגדילות את החשיפה לפוסטים בפייסבוק, ולכן חשוב להוסיף לכל פוסט שמפרסמים תמונה רלוונטית. אם יש לכם אפשרות, נסו לערוך תמונות כך שיתאימו לפוסטים שלכם, ואם ניתן להוסיף עליהן מלל או כל אלמנט שימשוך את עיני הגולשים – מה טוב.

טיפ: הקפידו על זכויות יוצרים בפייסבוק. שתפו רק תמונות שצילמתם או תמונות המותרות לשימוש מסחרי.

השקיעו בתוכן עם ערך

כדי שאנשים ייחשפו לפוסטים שלכם, יביעו מעורבות, יגיבו וישתפו – חשוב שתעניקו להם תוכן עם ערך. שימו לב שפוסטים ארוכים מידי לא יזכו למעורבות גבוהה (אלא אם כן מדובר בנושא נפיץ או מאוד מעניין). נסו לשתף את העוקבים שלכם בטיפים מקצועיים, מידע עם ערך משמעותי, עובדות מעניינות וכו'.

הנעה לפעולה

לא מעט מחקרים מעידים שפוסטים עם קריאת הנעה לפעולה, אכן מניעים את הגולשים לפעולה. זה עשוי לעודד את העוקבים שלכם להגיב, לשתף, ללחוץ על כפתור הלייק ולהביע עמדה. תוכלו לשאול שאלה, ליצור סקר או אפילו לבקש מהגולשים לספר לכם משהו מיוחד בתגובות.

תיוגים וצ'ק אין

העשירו את הפוסט שלכם בתיוגים, סימוני צ'ק אין או פעולות. ככל שתעשירו את הפוסט יותר, כך הוא יהיה יותר בולט לעין, ויגרום לגולשים לעצור את הגלילה בפיד ולקרוא את התוכן שלכם. מה שגם שברגע שתתייגו עמוד או אדם, הוא כנראה ילחץ על כפתור הלייק, והפוסט יקבל חשיפה גבוהה יותר.

בהצלחה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך אפשר לקבל פטור מהצבא?
אין ספק כי אי אפשר להרשות לעצמנו צבא מקצועי וזאת עקב העובדה כי צבא זה יהיה קטן מאוד, יעלה הרבה יותר כסף...
קרא עוד »
דצמ 22, 2018
איך מבצעים גלישה בסתר בכרום
רשת האינטרנט מהווה מקום פרוץ בו ניתן להשיג מידע אישי כמעט על כל אדם שגולש ברשת. על אף שכיום ישנה...
קרא עוד »
יול 14, 2020
מסך גיימינג – תבחרו נכון
מסכי גיימינג הם טרנד חדש בתעשיית המשחקים. הם משמשים בדרך כלל כדי לספק חוויה טובה יותר לגיימרים על ידי...
קרא עוד »
אוק 27, 2022