איך תדעו מהי תשתית האינטרנט המומלצת באזורכם?

הבחירה של תשתית האינטרנט כיום, משפיעה ללא ספק על איכות החיים בבית. עברו הימים שבהם אינטרנט איטי יספק את הצרכים של מרבית המשפחות. כאשר אחד הילדים גולש, אחד ההורים בזום, מישהו צופה בנטפליקס או בדיסני ועוד מישהו משחק משחקי רשת, אינטרנט איטי יהיה בלתי נסבל. משום כך, אחת הדרכים הנכונות ביותר לבחור תשתית אינטרנט מומלצת באזור מגוריכם תתבסס על מהירות גלישה מובטחת. מומלץ לבדוק האם באזורכם נפרסו סיבים אופטיים. אולם לא על מהירות האינטרנט לבדו תצרכו לתת את הדעת. לא רק שאלת ה"כן או לא סיבים אופטיים" צריכה להילקח בחשבון. בדקו חוות דעת של לקוחות, התרשמו משירות הלקוחות וכמובן גם מהמחיר הנדרש. 

קבלו רשימת ספקי אינטרנט מומלצים >>>

על ספקים ועלויות של חבילות גלישה 

שיהיה ברור, לא תמיד כדאי לבחור ספק אינטרנט אחד שיספק גם את תשתית האינטרנט וגם את חבילות הגלישה עצמן. את שני הדברים הללו כדאי להביא בחשבון במכלול השיקולים. לאחר שתקראו את השורות הללו, עשו שיעורי בית ובדקו אצל הספקים השונים מה תהיה העלות של חבילות גלישה נבחרות. אך זכרו כי לתשתית יש הרבה השפעה. אפילו חבילה של אינטרנט מהיר במיוחד (על הנייר), לא תהיה שווה הרבה אם התשתית תהיה מיושנת. והתשתית כוללת לא רק את הסיבים עצמם אלא גם ראוטרים וכבלים. כבל שפועל על טכנולוגיה מיושנת לא יאפשר אפילו לסיב אופטי חזק להקצות לכם אינטרנט מהיר בצורה מיטבית. 

בין החברות השונות שאליהם ניתן לפנות כיום אפשר לציין למשל את בזק, סלקום, פרטנר ואחרות. בקשו הצעות מחיר לגבי סלקום פייבר, פרנטר פייבר, הוט נט, בזק בין לאומי וכן הלאה. כשתביאו כל זאת בחשבון, תקבלו אינטרנט מהיר יותר, במחיר משתלם וחבילה איכותית. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה צריכה חברה לפיתוח אפליקציות – מי צודק ומי לא באמת
בעולם הטכנולוגיה המתפתח ללא הרף, תפקידן של חברות פיתוח אפליקציות הפך יותר ויותר חיוני. כמומחה מוכר...
קרא עוד »
דצמ 07, 2023
ההיגיון הבלתי מעורער מאחורי בחירת שיווק ממומן באינטרנט
בעידן הדיגיטלי המתפתח, עסקים מוצאים את עצמם בצומת דרכים של אפיקי שיווק רבים. בין שלל האפשרויות, קידום...
קרא עוד »
אוג 09, 2023
מנהל שיווק דיגיטלי – מי בכלל צריך אותו
מהי משרת מנהל שיווק דיגיטל, מי צריך מנהל בדיגיטל אותו וכיצד הוא יכול לתרום לכמעט כל אחד ואחת מאיתנו...
קרא עוד »
אפר 30, 2022