איך אפשר לקבל פטור מהצבא?

פטור מהצבא

אין ספק כי אי אפשר להרשות לעצמנו צבא מקצועי וזאת עקב העובדה כי צבא זה יהיה קטן מאוד, יעלה הרבה יותר כסף ולא יוכל להתמודד עם שלל המשימות שמאיימות על אזרחי ישראל. על רקע זה יש לציין כי השירות של כל אזרחי ישראל בצבא הוא קריטי וכי הוא פעמים רבות יכול להוות את ההבדל בין ביטחון ובין חוסר ביטחון. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי בגלל שהשירות בצבא הוא של כלל אזרחי ישראל עלינו להשלים עם העובדה כי לא כל האזרחים יכולים לשרת בצבא. הסיבות לקבל פטור מן הצבא הן רבות וכוללות בין היתר את העובדה שיכולה להיות לנו בעיה רפואית, בעיה נפשית, או פטור דתי אצל בנות אשר מצהירות על כך כי הן דתיות. כל אלו הן סיבות מצוינות לתת פטור מן הצבא ועל המלש"בים להכיר אותן לעומק.

מה לא לעשות לעולם בעת בקשת פטור מן הצבא?

עליכם להבין כי הסיבות לקבלת פטור מן הצבא מצויות בחוק וכי הצבא עובד בצורה מאוד מסודרת ועל פי חוקים ברורים. על כן אתם צריכים להבין כי לעולם אסור לכם לשקר בנושאים אלו וזה אומר כי אתם צריכים להגיד תמיד את האמת. עליכם להבין כי הצבא גם בוחן לעומק את ההצהרות שלכם וכי רוב הסיכויים שאם תשקרו הוא יעלה עליכם במהרה. כך לדוגמא זה ידוע כי פעמים רבות הצבא שולח חוקרים פרטיים אחרי בנות שהצהירו על עצמן כדתיות וכך הוא מגלה אם הן שומרות שבת ואכן דתיות או שמא הן שיקרו ובמקרה שהן שיקרו הוא יעניש אותן ביד קשה.

מדוע ייעוץ משפטי הכרחי בעת הניסיונות לקבל פטור?

בטח כבר הבנתם כי יש קושי לקבל את הפטור ולהבין כיצד לעמוד בדרישות החוק. על כן הצעד הכי חכם שאתם יכולים לעשות זה לפנות אל ייעוץ משפטי באתר https://www.karduner.co.il אשר יסייע לכם להבין את החוק ולהבין מה בדיוק אתם יכולים לעשות ומה לא וכך לקבל את ההחלטות החכמות ביותר בנושאים הללו ולהבטיח כי הסיכוי שלכם לקבלת הפטור יגדל.

> קראו גם: עבירת התחזות – מה העונש עליה?

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דונאטס לחנוכה
חג החנוכה בפתח, אווירת החורף כבר פה, הנרות והחנוכייה מוכנים, כמו גם הסביבונים, וכעת אתם רוצים ליהנות...
קרא עוד »
נוב 17, 2018
עם אילו שירותי הוצאת ספרים כדאי להיעזר באנשי מקצוע?
אל תתפשרו על חובבנים שיבצעו מלאכה שנועדה אך ורק למקצוענים.  בארצנו יש חברות מקצועיות ואמינות,...
קרא עוד »
פבר 23, 2020
ההבדלים בין אחסון אתרי וורדפרס לאחסון אתרים בלינוקס
אז מגיע לכם מזל טוב – גם אתם החלטתם להצטרף למיליוני עסקים שמחזיקים באתר אינטרנט, והחלטתם שגם העסק...
קרא עוד »
מאי 27, 2022