איך אפשר לקבל פטור מהצבא?

פטור מהצבא

אין ספק כי אי אפשר להרשות לעצמנו צבא מקצועי וזאת עקב העובדה כי צבא זה יהיה קטן מאוד, יעלה הרבה יותר כסף ולא יוכל להתמודד עם שלל המשימות שמאיימות על אזרחי ישראל. על רקע זה יש לציין כי השירות של כל אזרחי ישראל בצבא הוא קריטי וכי הוא פעמים רבות יכול להוות את ההבדל בין ביטחון ובין חוסר ביטחון. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי בגלל שהשירות בצבא הוא של כלל אזרחי ישראל עלינו להשלים עם העובדה כי לא כל האזרחים יכולים לשרת בצבא. הסיבות לקבל פטור מן הצבא הן רבות וכוללות בין היתר את העובדה שיכולה להיות לנו בעיה רפואית, בעיה נפשית, או פטור דתי אצל בנות אשר מצהירות על כך כי הן דתיות. כל אלו הן סיבות מצוינות לתת פטור מן הצבא ועל המלש"בים להכיר אותן לעומק.

מה לא לעשות לעולם בעת בקשת פטור מן הצבא?

עליכם להבין כי הסיבות לקבלת פטור מן הצבא מצויות בחוק וכי הצבא עובד בצורה מאוד מסודרת ועל פי חוקים ברורים. על כן אתם צריכים להבין כי לעולם אסור לכם לשקר בנושאים אלו וזה אומר כי אתם צריכים להגיד תמיד את האמת. עליכם להבין כי הצבא גם בוחן לעומק את ההצהרות שלכם וכי רוב הסיכויים שאם תשקרו הוא יעלה עליכם במהרה. כך לדוגמא זה ידוע כי פעמים רבות הצבא שולח חוקרים פרטיים אחרי בנות שהצהירו על עצמן כדתיות וכך הוא מגלה אם הן שומרות שבת ואכן דתיות או שמא הן שיקרו ובמקרה שהן שיקרו הוא יעניש אותן ביד קשה.

מדוע ייעוץ משפטי הכרחי בעת הניסיונות לקבל פטור?

בטח כבר הבנתם כי יש קושי לקבל את הפטור ולהבין כיצד לעמוד בדרישות החוק. על כן הצעד הכי חכם שאתם יכולים לעשות זה לפנות אל ייעוץ משפטי באתר https://www.karduner.co.il אשר יסייע לכם להבין את החוק ולהבין מה בדיוק אתם יכולים לעשות ומה לא וכך לקבל את ההחלטות החכמות ביותר בנושאים הללו ולהבטיח כי הסיכוי שלכם לקבלת הפטור יגדל.

> קראו גם: עבירת התחזות – מה העונש עליה?

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מינוף מערכות ניהול ידע למצוינות עסקית
בעידן שבו מידע חיוני כמו מטבע, מערכות ניהול ידע (KMS) הפכו לעמוד השדרה של למידה ארגונית יעילה וקבלת...
קרא עוד »
פבר 14, 2024
המרת קובץ מאסטר ליוטיוב
יוטיוב היא פלטפורמת הווידאו הפופולרית ביותר בעולם כיום. אנשים משתמשים ביוטיוב כדי לצפות בסרטונים,...
קרא עוד »
אוק 27, 2022
איך לבצע עסקאות אשראי באינטרנט?
העולם שלנו הולך ומשתנה מתקופה לתקופה והוא עושה את זה בצעדי ענק. אנחנו לא תמיד זוכרים להסתכל אחורה...
קרא עוד »
אפר 29, 2021