איך מבצעים גלישה בסתר בכרום

גלישה בסתר בכרום

רשת האינטרנט מהווה מקום פרוץ בו ניתן להשיג מידע אישי כמעט על כל אדם שגולש ברשת. על אף שכיום ישנה אפשרות לגלישה בסתר בדפדפן כרום, הרי שחשוב מאוד לדעת שלעיתים גלישה זאת עדיין לא מגינה עליכם באופן הרמטי. גולשים רבים אינם מודעים לעובדה החשובה שדפדפני האינטרנט שבהם הם משתמשים אוספים ושומרים נתונים שונים בזמן הגלישה שלהם באינטרנט. כלל המידע אשר הדפדפן אוסף נאגר במטמון של המחשב שבו אתם גולשים כאשר המטרה היא לטעון אותו מהר יותר בפעם הבאה שתבקרו באותם אתרים. כאמור, כיום לא מעט דפדפנים לרבות דפדפן כרום מציעים אופציה של גלישה בסתר, אך האם זה באמת בטוח?

גלישה בסתר בדפדפן כרום- כיצד?

אם אתם מעוניינים לגלוש באינטרנט מבלי שהדפדפן שבו אתם גולשים ישמור את הפעילות שלכם, ניתן לגלוש במצב של גלישה בסתר. כל מה שיש לעשות בכדי לגלוש במצב גלישה בסתר בכרום זה לפתוח את הדפדפן, ללחוץ בפינה השמאלית העליונה על סמל האפשרויות, אשר פותח חלון נוסף של גלישה בסתר. ניתן למצוא את חלון הגלישה בסתר גם במקשי הקיצור. בדפדפן כרום ניתן לעבור בין חלון הפתוח במצב גלישה בסתר לבין חלון הפתוח במצב גלישה רגיל באופן מהיר ונוח. לאחר שמסיימים לגלוש במצב גלישה בסתר כל שיש לעשות זה פשוט לסגור את חלון הגלישה בסתר.

מצב גלישה בסתר- מה זה מסתיר?

על פי כתבה בנושא ב-ynet אם אתם נוהגים לגלוש במצב גלישה בסתר, כנראה שחשוב לכם להסתיר משהו ועל כן, חשוב מאוד שתדעו שעל אף שגלישה מעין זאת איננה שומרת את היסטוריית הגלישה שלכם, הרי שלעיתים ספק האינטרנט שאתם גולשים בו והאתר שאתם גולשים בו עדיין יכולים לשמור את הנתונים שלכם ועל כן, חשוב מאוד לבדוק את זה לאחר שגולשים במצב גלישה בסתר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נפלאות האינטרנט: כל הסיבות שלכם לבחור בספק אינטרנט ITC
ישנם ספקי מחשוב רבים וכך גם ספקי אינטרנט. כיצד בוחרים את המתאים לכם ביותר? ומדוע כדאי לבחור דווקא ב-ITC...
קרא עוד »
נוב 29, 2021
איך להשיג עוקבים לעמוד אינסטגרם
הגברת הנוכחות שלכם ברשתות החברתיות תלויה באינטראקציה שלכם עם הגולשים ויצירה של תוכן מעניינים. כך...
קרא עוד »
אוג 31, 2021
הזמנה ראשונה באינטרנט: זה מה חשוב שתבדקו
אם מעולם לא הזמנתם מוצרים מהאינטרנט ואתם רוצים לעשות את זה, זה הזמן. בשביל שזה יתבצע בצורה נכונה, כך...
קרא עוד »
מאי 28, 2020