קורס אונליין – לבחור את המרצים הנכונים

קורס אונליין

אחד היתרונות המובהקים של קורסים באינטרנט הוא היכולת שלנו לבחור אצל מי ללמוד. נכון שגם במקצועות שנלמדים באופן פרונטאלי, הרבה פעמים אנחנו יכולים לבחור איפה ואצל מי ללמוד, אצל איזה מרצה, אך זה לא תמיד בא לידי ביטוי. כלומר, במקרים רבים זה עניין של אילוץ, בין אם זה על פי מה שהמוסד אליו אנחנו נרשמים מציע לנו, בין אם זה על פי היכולות שלנו וכן על פי התנאים בשטח. בקורסים און ליין, זה עובד אחרת.

לשמחתנו, אם אנחנו נניח מעוניינים ללמוד קורס אונליין בתחום של בניית אתר וורדפרס, כתיבה שיווקית, עיצוב אתרים או כל דבר אחר. הרי שאנחנו בוחרים לא רק את הנושא של הקורס אלא אנחנו גם יכולים לבחור את המרצה אצלו נרצה ללמוד. יש לנו אפשרות יותר גמישות ביכולת הבחירה שלנו. אנחנו יכולים לבחון מי המרצה שמעביר את הקורס, עד כמה הוא מנוסה, עד כמה הוא רציני ואיכותי, ובסופו של דבר להחליט, האם הוא מתאים עבורנו או לא.

כיצד בוחרים את המרצה הנכון

ראשית, אנחנו נבחר מרצים על פי הניסיון שלהם. מן הסתם, אפשר למצוא מגוון רחב של מרצים בכל תחום ותחום כמעט, אך זה לא אומר כל אחד מהם איכותי וטוב בהכרח. שכן, יש לא מעט מרצים שהניסיון שלהם הוא משמעותי יותר מאחרים וזה יכול להשפיע על האיכות שלהם.

שנית, אנחנו נבחר מרצה שיש לו מוניטין טוב, מרצה עם שם רציני ומשמעותי בתחום, כך שאנחנו נוכל לסמוך עליו ועל תוכנית הלימודים שלו.

שלישית, אנחנו צריכים למצוא מרצה שנחשב אושייה בתחום, מישהו שלא רק מעביר הרצאות וקורס דיגיטלי אלא הרבה מעבר לכך. מישהו מעודכן ורלוונטי.

ישנם קורסי אונליין שמרצים בוחרים להעביר בשידור חי ביום ובשעה שהם קובעים מראש, כך שהתלמידים יכולים לצפות בלייב בהרצאה ותוך כדי השיעור גם לשאול שאלות מרחוק באמצעות צ'ט ייעודי לכך. אפשרות נוספת היא לצפות בהקלטות שהמרצים הקליטו מראש, וכך ללמוד את הנושאים בכל זמן ושעה שנוחה לכל סטודנט. בדרך הזו כל אחד יכול לבחור את המרצה שמציע צורת לימוד שנוחה לו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פרסום בלינקדאין – מושכים לקוחות עסקיים
אחת הדרכים הטובות ביותר למשוך לקוחות עסקיים B2B ברשת היא באמצעות פרסום בלינקדאין. בעזרת פרסום בדרך...
קרא עוד »
פבר 13, 2022
קורס עזרה ראשונה בתל אביב – אפשר ללמוד אונליין
אם בעבר לא היה אפשר ללמוד קורס עזרה ראשונה בתל אביב ישירות מהבית, דרך המחשב, הרי שכיום האפשרויות הרבה...
קרא עוד »
יול 18, 2021
אגאי חנויות וירטואליות
מי שמחפש להקים היום אתר אינטרנט ובפרט חנות וירטואלית, יכול למצוא שורה של אפשרויות. הוא יכול למצוא...
קרא עוד »
אוג 04, 2019