המרת קובץ מאסטר ליוטיוב

יוטיוב היא פלטפורמת הווידאו הפופולרית ביותר בעולם כיום. אנשים משתמשים ביוטיוב כדי לצפות בסרטונים, ללמוד דברים חדשים ולשתף את המחשבות והרעיונות שלהם.

כיוצר תוכן או מפיק וידאו העוסק גם בתחום הפקת שירים אתה כנראה רוצה להמיר את קובץ המאסטר שלך לסרטון YouTube לשיתוף באתר האינטרנט שלך או בערוצי המדיה החברתית שלך. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לעשות זאת בקלות. . אם אתה משתמש ב Premiere Pro אתה יכול להשתמש ב-"YouTube Video" המוגדר מראש בחלונית הפרויקט של Premiere Pro. עיין בפוסט זה בבלוג המסביר כיצד להעלות סרטון מהמחשב שלך ליוטיוב. אם אתה משתמש ב Final Cut Pro  אתה יכול להשתמש בהגדרה מראש "YouTube" בחלונית "ייצוא ל-YouTube" כדי להעלות את הסרטון שלך ישירות ליוטיוב. עיין בפוסט זה בבלוג למידע נוסף על העלאת סרטון מהמחשב שלך באמצעות . אם אתה משתמש בAdobe Media  Encoder  בדוק פרסם פוסט זה בבלוג למידע נוסף על העלאת סרטון מהמחשב שלך לYouTube.

תהליך המרת קובץ מאסטר ליוטיוב אינו קל אך גם אינו בלתי אפשרי. אתה רק צריך לבצע כמה שלבים כדי להמיר קובץ מאסטר לסרטון שיועלה ליוטיוב: 

שלב 1. פתח את קובץ המאסטר לתוך עורך סרטים. ודא שהוא בפורמט mp4 כדי להעלות ליוטיוב. 

שלב 2. עבור אל "מאפיינים" ושנה את הרזולוציה מ-1080p ל-720p או להיפך לפי הצורך לצרכיך, בהתאם לגודל הקהל שלך ומגבלות הזמן של הפרויקט שלך (רזולוציות גבוהות יותר מביאות לרוב לאיכות טובה יותר). 

שלב 3. עבור אל "אודיו" והפוך אותו מסטריאו למונו אם יש לך מספר אנשים שמדברים במהלך הסרטון שלך, או פשוט שנה את איכות האודיו כך שהיא לא תהיה חזקה מדי עבור אנשים אחרים בסרטונים שלך. 

שלב 4. שנה כל טקסט שהמצלמה עשויה לקלוט ל"רעש רקע בלתי ניתן להבחין", זה יעזור למנוע כתוביות להופיע על גבי הסרטון שלך מאוחר יותר כאשר אתה מעלה אותו לYouTube  . 

שלב 5. בחר ערכת צבעים אחרת כולל שחור ולבן כדי להפוך את הסרטון שלך למושך יותר מבחינה ויזואלית. שלב 6. הגדר את איכות הווידאו ל-720p או 480p בהתאם לצרכים שלך וציין באיזה codec אתה רוצה אותו (למשל, H264 mp4). שלב 7. ודא ששם הקובץ ברור כך שיהיה קל לצופים למצוא בתוצאות החיפוש של YouTube ללא כל טרחה. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גילוי יתרונות נסתרים: פיצויים מגרמניה לקורבנות השואה
בתחום פיצויי השואה, ישנם לא פעם היבטים לא נחקרו הטומנים בחובם הטבות משמעותיות לניצולים ולצאצאיהם....
קרא עוד »
דצמ 18, 2023
איך להכניס כסף מהבית
עם הצמיחה המהירה של האינטרנט, אנשים יכולים לעבוד מהבית ולהרוויח כסף באינטרנט. יש הרבה דרכים להרוויח...
קרא עוד »
יונ 24, 2022
קניית לייקים לתמונה באינסטגרם
היום ניתן לשמוע יותר ויותר על השירות המהפכני של קניית עוקבים באינסטגרם או קניית לייקים לתמונה...
קרא עוד »
פבר 22, 2021