מחפשים מאגר תמונות מומלץ?

מחפשים מאגר תמונות מומלץ?

בכל פעם שאתם בוחרים לעשות שימוש בתמונה ברשת, יש צורך לבדוק את רישיון השימוש. כך תוכלו להימנע מפגיעה בזכויות יוצרים ולדעת בוודאות שאתם בוחרים באפשרות הטובה ביותר בשבילכם. יש מאגרי תמונות חינמיים שתוכלו לעשות שימוש בתמונות בהם לשימוש מסחרי מבלי לשלם או אפילו לתת קרדיט.

בעלי אתרים רבים בוחרים ללכת על האפשרות הפשוטה של תשלום למאגר תמונות, שכן זה מספיק להם מענה נוח וזמינות למאגר תמונות גדול עם שימוש מסחרי חופשי. בדרך כלל במאגרים בתשלום יש גם מבחר יותר גדול של תמונות איכותיות שנלקחות על ידי צלמים מקצועיים. 

> קראו מידע נוסף בנושא באתר https://elements-of-design.org/

מאגר תמונות חינמי או בתשלום?

אם תבחרו לעשות שימוש במאגר תמונות מומלץ כמו Unsplash, תוכלו מצד אחד ליהנות משימוש מסחרי חופשי, מבלי שתחויבו אפילו לתת קרדיט, אך מצד שני המאגר שלהם יחסית מצומצם. במידה ואתם יכולים להסתפק במאגר מצומצם, אז המאגר הזה עשוי להיות מעל ומעבר. אך אם אתם רוצים עוד אופציות ומבחר גדול של תמונות, יהיה כדאי לכם גם להביא בחשבון מאגרים בתשלום.

רוב מאגרי התמונות הפופולאריים בתשלום מציעים מבחר מרשים במיוחד של תמונות. במקרים רבים למאגרים שונים יכולים להיות יתרונות כמו יותר תמונות מסוג מסוים או מחירים נוחים יותר. כך שתוכלו לבדוק את התמונות באותם מאגרים ולהחליט בעצמכם מהי האפשרות הטובה ביותר בשבילכם.

עושים שימוש בתמונות רק עם רישיון מתאים

תזכרו שבכל פעם שאתם מחפשים תמונות לעשות בהן שימוש ברשת, הדבר החשוב ביותר זה לבדוק את רישיון השימוש. בדרך הפשוטה הזו תוכלו להימנע מהפרה של זכויות יוצרים ובכך לא להסתבך. יש גם מאגרי תמונות עם רישיונות אחידים לאורך כל האתר, כך שלא תצטרכו לבדוק את הרישיון בכל פעם מחדש.

כתוב/כתבי תגובה