ממה מורכב פרופיל קישורים איכותי?

כיצד בדיקת פרופיל הקישורים יכולה להציל את האתר שלכם: קישורים נכנסים הם בעלי חשיבות מכרעת להצלחת קידום אתרים ב- SEO, אך Pratik Dholakiya מזכיר לנו שאם איננו ערניים, קישורים נכנסים עלולים להיות רעילים ולהוביל לדירוג רע ולעונשים.

ממה מורכב פרופיל קישורים איכותי?

קישורים איכותיים צריכים להיות מורכבים מכמה היבטים. ראשית, הקישור צריך להיות ממקור מוסמך ומדף רציני ומוכר שאינו מורכב מספאם או מקידום שחור. שנית, קישור צריך להיות מותאם לאתר אליו הוא יופנה ולקטגוריה מושכת ומוכרת ואיכותית לצורך קידומו.

מהו פרופיל קישור?

כאשר אנו בקהילת SEO מדברים על פרופיל קישורים של אתר, אנו בדרך כלל מתייחסים לקישורים הנכנסים המפנים לאתר שלכם, כמו גם למאפיינים של קישורים אלה.

סוגי הקישורים המפנים חזרה לאתר שלכם;

  • טקסט העוגן של אותם קישורים
  • האופן בו נרכשו קישורים אלה

גוגל לוקחת בחשבון את הגורמים הנ"ל כדי לשמור על קידום אתרים כנקי, טהור וכ"כובע לבן" ככל האפשר. גוגל יכולה למנוע ממנהלי אתרים להשתמש בטקטיקות בניית קישורים אגרסיביות או "לא טבעיות" שיכולות לקדם אתר בדרכים לא אתיות ומאושרות.

מה גורם לדירוג טוב בגוגל?

בנוסף להיותו גורם דירוג עבור מנועי חיפוש, קישורים נכנסים יכולים להביא מבקרים לאתר שלכם שאולי לא מצאו אותכם בצורה אחרת. מכאן שקישורים נכנסים יכולים להיות מקור ישיר ועקיף לתעבורת האינטרנט.

אבל, כפי שיודע כל מי ששתה קצת יותר מדי ויסקי, יכול להיות שיהיה לכם יותר מדי דבר טוב. יש קו דק בין זה שיש לכם פרופיל קישור טוב לבין עונש שעלול לצוץ מכיוונה של מערכת החיפוש שלא תמיד שמחה להיות שותפה לצורת התנהגות זו של שיתוף קישורים.

למדו איך לתכנן קניית קישורים נכון

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סיב אופטי – כל מה שצריך לדעת
סיבים אופטיים הוא סוג של אמצעי שידור אופטי המשתמש באור כדי לשאת מידע. הוא עשוי בדרך כלל מחומר שקוף כמו...
קרא עוד »
ינו 23, 2023
מנהל שיווק דיגיטלי – מי בכלל צריך אותו
מהי משרת מנהל שיווק דיגיטל, מי צריך מנהל בדיגיטל אותו וכיצד הוא יכול לתרום לכמעט כל אחד ואחת מאיתנו...
קרא עוד »
אפר 30, 2022
עיצוב לוגו למשרד עורכי דין – כל מה שחשוב לדעת
כמומחה בתחום הפיתוח והמיתוג של משרדי עורכי דין, אני בקיא בגורמים הקריטיים התורמים להצלחת העיסוקים...
קרא עוד »
מרץ 13, 2024