אגאי חנויות וירטואליות

אגאי חנויות וירטואליות

מי שמחפש להקים היום אתר אינטרנט ובפרט חנות וירטואלית, יכול למצוא שורה של אפשרויות. הוא יכול למצוא פלטפורמות שמציעים לו אפשרות להקים אתר עם חנות באופן עצמאי, הוא יכול למצוא דוגמאות לאתרים וחנויות של גורמים שונים, אשר כל מה שהוא צריך לעשות, זה לפנות אל החברה שעומדת מאחוריהם ולבקש מהם הצעת מחיר בשביל לבנות אתר וחנות כזו.

אחת החברות המובילות בתחום בישראל, היא אגאי חנויות וירטואליות. מדובר בחברה שבונה אתרים ובפרט חנויות וירטואליות עבור גורמים שונים במשק הישראלי, כולל עסקים גדולים, בינוניים ואחרים. כמו כן בחברת אגאי, בונים אתרים וחנויות וירטואליות עבור בעלי מקצוע, יזמים פרטיים ועוד.

כעת עולה שאלה, מדוע משתלם יותר לפנות אל חברה כמו אגאי חנויות וירטואליות בשביל שהצוות המקצועי שלה יבנה עבורנו חנות וירטואלית, ולא למשל, לבצע זאת באופן עצמאי דרך אחת הפלטפורמות שמציעות לנו אפשרות לרכוש חנות כזו בחינם או דרך תשלום בסיסי.

יש לכך כמה הסברים. ראשית, כשאנו פונים לחברה כמו אגאי, אנחנו יכולים להיות רגועים שנקבל מהם את השירות הטוב ביותר, שירות מלא וכולל. קרי, מחקר מקדים, קביעת מאפיינים, פרמטרים, סקיצות של עיצוב, ובנייה של האתר והחנות בהתאם.

שנית, החברה תדאג לכל מה שקשור לדומיין, אחסון ושאר הדברים שאנחנו נידרש אליהם. כך ייחסך מאיתנו לא מעט זמן, על בירוקרטיה ופרוצדורות כאלה ואחרות.

שלישית, כשהחברה בונה עבור חנות, אנחנו מקבלים מערכת ניהול שהיא עצמה אחראית עליו, היא אחראית על הבנייה והתפעול שלו, אם יש צורך בתיקונים, עדכונים וכדומה, החברה מבצעת זאת עבורנו. צריך להדגיש עוד, שמדובר על מערכת מקורית, כלומר זו לא מערכת רגילה, כללית, שכל אחד מחזיק אותה.

ארבע, מדובר בחברה רצינית, מעמיקה, יסודית, חברה שמעסיקה צוות גדול ונרחב של אנשי מקצוע עם ניסיון רב, חברה שיכולה לספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים. במקום שאנחנו נבזבז זמן על תהליך הבנייה, במקום שאנחנו נעשה את זה בלי שום ידע וניסיון מוקדם, החברה תבנה עבורנו הכל, מהתחלה ועד הסוף. זו האופציה הטובה ביותר עבורנו.

כתוב/כתבי תגובה