לימודי PYTHON – למה מתכנתים חייבים לעבור קורס PYTHON?

 היא שפת תכנות למטרות כלליות המשמשת לעתים קרובות לעיבוד נתונים ולמידת מכונה. הוא פותח במקור על ידי Guido van Rossum, מתכנת עצמאי באוניברסיטת חרונינגן בהולנד, והוא שוחרר לראשונה בשנת 1991. Python זמין כתוכנה חופשית תחת הרישיון הציבורי הכללי של GNU.

Python היא אחת משפות התכנות הפופולריות ביותר בשימוש כיום. יש לו תכונות רבות שהופכות אותו לשימושי עבור מגוון רחב של משימות כולל חישוב מדעי, פיתוח אינטרנט, עיבוד תמונה, בינה מלאכותית (AI), פיתוח משחקים ועוד. ניתן להשתמש ב-Python לפיתוח יישומים כמעט בכל פלטפורמה, והוא אומץ באופן נרחב על ידי חברות כמו פייסבוק, גוגל, אמזון ומיקרוסופט, רק כדי לציין כמה. . Python היא אחת משפות התכנות הפופולריות ביותר בשימוש כיום. יש לו תכונות רבות שהופכות אותו לשימושי עבור מגוון רחב של משימות כולל מחשוב מדעי, פיתוח אתרים, עיבוד תמונה, בינה מלאכותית (AI), פיתוח משחקים ועוד. ניתן להשתמש ב-Python לפיתוח אפליקציות כמעט בכל פלטפורמה, והוא אומץ באופן נרחב על ידי חברות כמו פייסבוק, גוגל, אמזון.

להרשמה לקורס פייתון ב- מכללת See Security >>>

מה לומדים בקורס פייתון ומדוע הוא חשוב?

Python היא שפת תכנות מחשב לשימוש כללי. ניתן להשתמש בו לבניית כל מיני תוכנות, מיישומי אינטרנט ועד תוכניות מדעיות. Python היא שפת תכנות פופולרית מאוד בקרב סטודנטים ואנשי מקצוע כאחד, וקל להבין מדוע. Python רחוקה מלהיות שפה קשה, זה בגלל הפשטות שלה שהופכת אותה לכל כך פופולרית. להלן כמה מהשימושים הנפוצים ביותר עבור Python: 1. פיתוח אתרים: פייתון משמש לעתים קרובות לפיתוח אתרים בדפדפני אינטרנט עם קוד HTML, CSS ו-JavaScript בשילוב עם אובייקט- תכנות מכוון. 2. שפות סקריפטים: Python משמש גם בשפות סקריפטים כמו Perl ו-PHP ליצירת סקריפטים אינטראקטיביים שניתן להפעיל על ידי דפדפן אינטרנט. 3. בינה מלאכותית: תוכניות Python משמשות להטמעה והרצה של בינה מלאכותית, קל מאוד ליצור בינה מלאכותית בפיתון (למרות שהיא לא חזקה במיוחד). 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לפתוח חשבון מוכר באיביי כמו המקצוענים
מאמר זה ילמד אותך איך לפתוח חשבון מוכר באיביי. זה גם יסביר איך לרשום פריטים למכירה בפלטפורמה ואילו...
קרא עוד »
מאי 15, 2023
התוכנות המובילות לעריכה גרפית
בתחומים רבים עושים שימוש בתוכנות עריכה גרפית כדי לשפר, לתקן ולעצב תמונות שונות. אלה יכולים לשמש אותנו...
קרא עוד »
יול 18, 2021
היתרונות של חנויות אונליין
חנויות מקוונות הפכו לחלק בלתי נפרד מחוויית הקנייה המודרנית. עם עליית המסחר האלקטרוני, יותר ויותר...
קרא עוד »
מרץ 18, 2023