התקלות שבהן אין מנוס מלגשת למעבדת תיקון מחשבים

מה עושים כאשר המחשב הנייד תקול?

ישנם תקלות רבות אשר בהן יהיה עלינו לגשת באופן מידי לטכנאי מחשבים למען פיתרון התקלה והבאת המחשב הנייד למצב שבו היה לפני כן. בחלק מהתקלות חשוב לטפל כמה שיותר מהר אך קיימות גם מספר תקלות אשר סובלות דיחוי קל. במאמר הבא הבאנו עבורכם מספר תקלות אשר אין סובלות דיחוי וברגע שנתקלים בתקלה כזו יש לגשת אל מוניטור PC מעבדת תיקון מחשבים ניידים מהר ככל שאפשר.

בעיות עם מערכת ההפעלה.

מערכת ההפעלה הנפוצה ביותר הינה ווינדוז של חברת מייקרוסופט, כאשר קיימת תקלה במערכת ההפעלה ואנו לא ניגשים לטפל בה במידי המחשב עלול לפרמט את עצמו. לפרמט זה למעשה אומר שכל מה שהיה על המחשב ללא יוצא מן הכלל ימחק ולא יהיה ניתן לשחזר את הדברים. בהנחה שיש לנו דברים חשובים מאוד על המחשב כמו למשל תמונות או דברים החשובים לעבודה שלנו זו תיהיה בעיה ענקית אם הכל ימחק ולכן כאשר מדובר על בעיה מסוג זה יש לגשת למעבדת תיקון מחשבים כמה שיותר מהר כדי שהכל ישמר ולפני שימחק. 

בעיות עם הסוללה.

אם סוללת המחשב הנייד שלנו מתרוקנת מהר מהרגיל או שהמחשב אינו עובד ללא המטען זוהי תקלה חמורה מכיוון שהמחשב עלול בכל רגע נתון להתכבות ולהפסיק לעבוד ואין ביכולתינו לדעת מתי זה יקרה. זה יכול לקרות דווקא ברגע שהכי נזדקק למחשב אך הוא (המחשב) החליט להתכבות לפתע ללא כל התראה מוקדמת. אם אנחנו לא רוצים להגיע למצב הזה יש לתקן את התקלה בסוללה הכי מהר שרק אפשר ובכך נוכל להבטיח שהמחשב לא התכבה לנו לפתע ואורך חיי הסוללה יחזור לתקינותו הנורמלית

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאגר תמונות
תמונות מלאי הן סוג של מדיה מניות המשמשת בתעשיית המדיה והפרסום. תמונות אלו מורשות לרוב לשימוש חד פעמי,...
קרא עוד »
אוג 30, 2022
לא לפני הילדים – חדרים לפי שעה בנהריה
זוגות רבים אשר יש להם ילדים, מתקשים לא פעם לחזור אל האינטימיות שהיתה ביניהם לפני שהם הפכו להיות הורים....
קרא עוד »
אוק 26, 2018
שירותי אחסון בענן – כמה זה פרוץ?
חושבים ששירות הענן פרוץ? תשאלו את חברת טויוטה טויוטה, למשל, משתמשת בטכנולוגיית ענן כדי להמיר את...
קרא עוד »
מרץ 29, 2020