האם אפליקציה יכולה להתאים לכל סוג של עסק?

בניית אפליקציה היא משימה קשה. זה לוקח זמן, כסף ומאמץ ליצור אחת כזאת. אבל אם  בטוחים שהרעיון יצליח, אז צריך להמשיך עם זה.  הדבר החשוב ביותר בעת תכנון ובניית אפליקציה הוא לוודא שהרעיון  ייחודי ובעל פוטנציאל להצלחה ושאכן היא תתאים לעסק שאליו מכוונים. קודם כל, יש צורך להחליט מה רוצים שהאפליקציה  תעשה ואיך היא אמורה לעבוד. התהליך מתחיל ביצירת רשימה של תכונות ופונקציות שרוצים לאפליקציה . לאחר מכן, יש לחשוב על סוג האפליקציה שרוצים ליצור. זה חשוב כי זה יקבע באיזו פלטפורמה/ות יש לפתח ואילו כלים או ספריות זמינים לצרכים הספציפיים הרצויים. ניתן להשתמש בכלי עיצוב כמו Sketch או Photoshop כדי ליצור wireframes המציגים כיצד הממשק והתכונות  צריכים להיראות כדי להיות מאושרים על ידי חנות Google Play.

מבוא לבניית אפליקציה

המבוא  מכסה את השלבים הכרוכים בתהליך יצירת אפליקציה, כולל עיצוב ופיתוח. הצעד הראשון הוא להמציא רעיון למוצר. זה יכול להיעשות על ידי שיחה עם החברים, בני המשפחה והעמיתים לעבודה על מה הם רוצים להשתמש או לקנות מבעלי האפליקציה. השלב הבא הוא ליצור מסגרת wireframe לרעיון המוצר . ניתן יכול ליצור wireframe באמצעות כלים כגון Axure, Invision או Wireframes Plus – זה יעזור  לדמיין כיצד המוצר יתפקד במכשירים ובפלטפורמות שונות. אחרי שיוצרים את ה-wireframe, הגיע הזמן ליצור אב טיפוס – זה המקום שבו  יוצרים גרסה ויזואלית של איך האפליקציה תיראה כשהיא מוכנה לבדיקה עם משתמשים אמיתיים.

קראו על בניית אפליקציה לעסק >>>

שירות מקצועי

מומלץ להיעזר במומחים לבניית אפליקציה אשר יכולים לייעץ ואף לבנות את האפליקציה בצורה מקצועית מעולה. המומחים הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים מהתמחות וישמחו לשרת לקוחות נוספים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה איקומרס ואיך נכנסים לתחום?
איקומרס (או Ecommerece באנגלית) הוא תחום מסחר אלקטרוני. כלומר כל מה שקשור במסחר דרך האינטרנט. המסחר...
קרא עוד »
דצמ 25, 2021
מגן מזרון : לא רק לילדים. למה כדאי להגן על המזרון שלכם?
החברה הישראלית כל הזמן מתפתחת וניתן לראות זאת בכלכלה הישראלית אשר צומחת וגדלה כל הזמן. אנחנו יכולים...
קרא עוד »
נוב 21, 2018
אינטרנט ביתי מהיר שמבוסס על סיבים אופטיים
רוצים להתקדם עם האינטרנט שלכם לשירות שמבוסס על הסיבים האופטיים שנפרשים זה עתה ברחבי המדינה כולה?...
קרא עוד »
יונ 21, 2021