כלים טכנולוגיים לניהול העסק אונליין

Icount

מנהלים עסק בישראל? ובכן, סביר מאד להניח שאתם כבר יועדים שמדובר באתגר לא פשוט ושאתם צריכים לדאוג בתור המנהלים או הבעלים שלו לאלף ואחת דברים בו זמנית – החל מניהול העובדים והמשימות השוטפות, דרך הנהלת חשבונות ועד לגיוס לקוחות ופיתוח עסקי. בדיוק בגלל זה, אם עסק יכול לאמץ כלים או שיטות לניהול שיקלו על הדברים זה בהחלט דבר חיוני ולמרבה המזל העידן הטכנולוגי בו אנו חיים בהחלט מאפשר זאת. אנחנו רוצים להכיר לכם כמה כלים טכנולוגיים מעניינים שלא רק יקלו על ניהול העסק, אלא יאפשר ניהול אונליין מרחוק.

הנהלת חשבונות אונליין

כל עסק צריך להוציא מדי חודש עשרות מסמכים כמו קבלות, הצעות מחיר, חשבוניות עסקה ודו"ח על הכנסות והוצאות. אם תתחילו לעשות את זה באופן ידני זה כנראה ייקח לכם הרבה מאד זמן ויבזבז הרבה אנרגיה. במקום זה, ניתן לבצע הנהלת חשבונות באינטרנט בקלות באמצעות אתר Icount המאפשר ריכוז נוח של כל המסמכים, הפקה של דו"חות מלאים על מצב ההכנסות וההוצאות ואפילו מערכת סליקה ושליחה של מסמכים ישירות ללקוחות. מדובר בדרך פשוטה ונעימה לניהול חשבונות ובהחלט שווה לנסות את האפיק הזה.

מערכת CRM

כולכם מכירים כנראה את הצורך לשמור על קשר רציף עם הלקוחות ולפעמים קשה לעשות את זה, במיוחד בעידן הזה של ריבוי פלטפורמות התקשרות וערוצי תקשורת. מערכת CRM למעשה מרכזת לכם את כל דרכי ההתקשרות במקום אחד ומאפשרת לשלוח מיילים לרשימות תפוצה, אסמסים, הודעות במסנג'ר וכן הלאה. ניתן לפתוח כרטיס לכל לקוח וכך לנהל את ההתקשרויות בדרך קלה, מסודרת ונוחה.

סלאק

סלאק היא תוכנה נוחה ויעילה לניהול מרחב העבודה והיא למעשה מאפשרת ליצור מרחב עבודה דיגיטלי למשרדים ולקבוצות גדולות של עובדים. ניתן לנהל את כל התקשורת דרכה ממש כמו במערכת CRM ואפילו לנהל את המשימות של העובדים בעסק. אגב, ניתן לנסות אותה לתקופה קצרה בחינם אז שווה בהחלט לעשות סיבוב ולראות אם היא אכן מתאימה לעסק שלכם ואם היא יכולה לשרת אתכם כראוי.

נסו להתחיל באחד מהאפיקים הללו ותראו בהקדם ייעול משמעותי בעבודה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות חיוניות להבטחת תעסוקה בהייטק
השאיפה להשיג תפקיד בתעשיית ההייטק היא הרפתקה מלאה בהזדמנויות ואתגרים. מגזר זה, הידוע בחדשנות ובסביבה...
קרא עוד »
ינו 26, 2024
חשיפת פוטנציאל העושר: היתרונות של קנייה והשקעה בביטקוין
בנוף ההולך ומתפתח של הפיננסים, הביטקוין הופיע כמחליף משחקים, שעיצב מחדש את הדרך בה אנו חושבים על כסף,...
קרא עוד »
אוק 30, 2023
עיצוב דוחות, שדרוג מסמך ברמה
דוח הוא מסמך שנותן מידע על ישות, כגון חברה, מוצר או תהליך. ניתן להשתמש בו להצגת מספרים בפורמטים שונים,...
קרא עוד »
מרץ 12, 2023