3 דברים שכדאי לדעת על שרת ווירטואלי

3 דברים שכדאי לדעת על שרת ווירטואלי

מי שמחזיק ברשותו מידע וירטואלי רב, ולא משנה אם מדובר בבעלי העסקים המתחזקים אתר אינטרנט בעצמם או בחברות פרסום המנהלות אתרי אינטרנט בעבור גורמים אחרים, מכיר היטב את הצורך המתמיד בשטח אחסון. לכן במרבית המקרים, אנשים פשוט רוכשים פיזי עליו הם מאחסנים את המידע שברשותם וזהו לא תמיד הצעד הטוב ביותר שאפשר לעשות ובהחלט לא הצעד היחיד. שרת פיזי הוא מוגבל במקום ואם הוא מתקלקל יש למסור אותו לתיקון כך שהמידע בהחלט יכול ללכת לאיבוד. לעומת זאת, היום ישנה האופציה של שימוש בשרת ווירטואלי לה יתרונות רבים, והנה שלושה דברים שאתם חייבים לדעת עליה.

שטח אחסון בלתי מוגבל

כן כן, שרת וירטואלי הוא כזה המגיע עם שטח אחסון בלתי מוגבל ואתם יכולים לאחסן בו כמה מידע שרק תרצו. יותר מכך, אתם יכולים לבחור בכל פעם בנפח מסוים ולהגדיל או להקטין אותו בהתאם לצורך כשאתם משלמים אך ורק על מה השטח בו אתם משתמשים. לשרת ווירטואלי יש לא מעט יתרונות, אך אין ספק שזהו היתרון המשמעותי ביותר שבהם.

גיבוי מלא של התכנים

נגיד שאתם מחזיקים בשרת פיזי איכותי, ונניח שבטעות עברתם מעליו עם כוס קפה שממש במקרה נשפכה, יש סיכוי לא רע שהמידע שברשותכם אבד לעולמים וזה לא ממש משנה כמה איכותי וטוב היה השרת לפני התאונה. לעומת זאת שרתים ווירטואליים הם למעשה שרתים המחוברים לחוות שרתים פיזיות גדולות, מאובטחות ושמורות היטב. כך אתם יכולים בטוחים כי המידע שלכם מגובה וכי גם במקרי חירום בהם אתם חווים אובדן חלקי או מלא של מידע, תוכלו לגשת אליו במהירות ובקלות ופשוט לשחזרו אותו.

אבטחה מקסימלית

אם אתם שואפים לשמור על המידע שלכם מוגן ככל הניתן, שרת ווירטואלי היא בלי שום ספק הפתרון בשבילכם. חברות מקצועיות יודעות להגן על המידע ברמה הגבוהה ביותר וכך אתם יכולים להיות בטוחים שאף גורם בלתי רצוי יוכל לשים את הידיים שלו על המידע החשוב שלכם.

לסיכום, מדובר בפתרון מצוין ובהחלט שווה לשקול זאת אם אתם מנהלים אתר אינטרנט. 

כתוב/כתבי תגובה