שירותי אחסון בענן – כמה זה פרוץ?

חושבים ששירות הענן פרוץ? תשאלו את חברת טויוטה

טויוטה, למשל, משתמשת בטכנולוגיית ענן כדי להמיר את מכוניותיה לפלטפורמה מחוברת. אפליקציות שמחברות מכוניות אלה לאתרי מדיה חברתית מתארחות ב- Microsoft Azure. ישנם גם אפליקציות העוקבות אחר נקודות תגמול עבור שימוש ברכב חשמלי. אפליקציות אלה מאפשרות לטויוטה להציע חווית לקוח משופרת.

דוגמא נוספת היא אתר Etsy, אתר מסחר אלקטרוני למוצרים בעבודת יד. אטסי משתמשת במחשוב ענן כדי לנתח נתונים מתצוגות האתר החודשיות שלה כדי להציע המלצות על מוצר מותאם אישית. ניתוח זה מתבצע בעלויות גמישות. זה מאפשר לאטסי להיות זריז ולגדול בקלות.

גם חברת מלונות אינטרקונטיננטל, שומרת על הנתונים.

קבוצת מלונות אינטרקונטיננטל, ענקית בחלל האירוח עם מעל 600,000 חדרי מלון תחת שבעה מותגים, כולל הולידיי אין ואינטרקונטיננטל, משתמשת במודל ענן היברידי. IHG מזרז את התגובות להזמנת פניות על ידי חלוקת מערכות החיפוש לחדרים לאתרי אינטרנט במרכזי נתונים במרחק של 3,000 מיילים זה מזה, כך שתוכן יכול להגיע מהמתקן הקרוב יותר ללקוח.

סביבת עבודה גמישה

מחשוב ענן מאפשר לעובדים לעבוד מרחוק. שולחנות עבודה וירטואליים מארחים משמשים לגישה לקבצים מכל מקום ובכל זמן. ענן מאפשר לארגונים לספק גישה מרחוק מאובטחת לכל עובדיה המרוחקים. קיים סיכון מופחת להתפרצויות וירוסים ואיומי אבטחה אחרים. חברות כבר לא מודאגות מהפרודוקטיביות של עובדים מרוחקים שכן ניתן לפקח על זה בזמן אמת.

ההתקדמות בטכנולוגיית הענן מאפשרת לחברות להעסיק כישרונות מכל רחבי העולם. חסמים גיאוגרפיים אינם מגבילים את יכולתו של חברה לרכוש כוח אדם מוכשר. כלי שיתוף ותקשורת זמינים גם בענן. זה משפר את הגמישות והפרודוקטיביות של כוח העבודה המרוחק. מספר הולך וגדל של חברות יכולות לגרום לכך ש צוותים מרוחקים יעבדו ביעילות.

 עלויות תשתית נמוכות

חברות כמו זפייר החלו להתקדם לעבר כוח עבודה מרוחק לחלוטין. זה חוסך את עלויות התשתית של הקמת שטחי משרדים. עלות פתיחת עסק מופחתת להפליא. חברות צריכות להתקין שרתים ומחשבים. הם רק צריכים להשקיע בשירות ענן כמו Azure או Amazon Web Services.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מנהל שיווק דיגיטלי – מי בכלל צריך אותו
מהי משרת מנהל שיווק דיגיטל, מי צריך מנהל בדיגיטל אותו וכיצד הוא יכול לתרום לכמעט כל אחד ואחת מאיתנו...
קרא עוד »
אפר 30, 2022
מה השכר של בודק תוכנה אחרי שנה?
אחד המדדים שמשפיעים על צעירים וצעירות לבחור מסלול לימודים באופן כללי ובוודאי מסלול לימודים במקצועות...
קרא עוד »
אפר 10, 2022
מערכת בית חכם מומלצת – איך משווים בין המערכות השונות
כשאנחנו ניגשים לקנות מוצר מסוים היום, אז יש לנו אפשריות שונות כיצד להחליט מה הדגם הנכון בשבילנו....
קרא עוד »
נוב 01, 2021