קידום חנות וירטואלית בגוגל – 3 טיפים להצלחה

הרבה מתייחסים לחנות וירטואלית בגוגל כמו אל אתר הבית של עסק שאין לו חנות אינטרנטית. וזה לא נכון. חנות וירטואלית, שגם נקראת חנות מקוונת או חנות אונליין, דורשת התייחסות שונה בכל הקשור לקידום החנות בגוגל, ל-SEO.

מבנה חנות וירטואלית

מי שיש לו חנות באונליין נוטה הרבה פעמים לקדם את החנות עצמה, את המותג, על פני קידום של המוצרים שיש בחנות. התפריט הראשי בהקשר הזה הוא חשוב מאוד ויש לבנות אותו בצורה נכונה שתשרת את הSEO. 

חנות מאובטחת

שימו לב שאם החנות שלכם יושבת על פלטפורמה שהיא לא מאובטחת, או שהיא לא מאובטחת במידה מספקת, הרי שזה פוגע בתהליך קידום אתרים בגוגל של החנות המקוונת. שווה להשקיע כאן יותר כסף ולשכור את שירותיה של פלטפורמה מאובטחת ובעלת מוניטין. 

התאמה לטלפון חכם 

שימו לב שאם החנות שלכם לא מותאמת למובייל, זה גם לא ישרת את הקידום של החנות. חלק ניכר מהרכישות באונליין מתבצעות מול המובייל ולא מול המחשב. יש עוד כמה היבטים שחשוב לשים אליהם לב בבואכם לקדם חנות וירטואלית בגוגל. כדאי מאוד להסתייע באיש מקצוע מיומן שיקדם עבורכם את החנות כדי לקבל תוצאות טובות תוך פרק זמן סביר. ההשקעה בכך תניב פרי ותכניס לקוחות, ולכן זה הרבה יותר משתלם מאשר לחסוך ולעשות את הקידום בעצמכם. כך אתם גם מפנים לעצמכם זמן רב כדי להתעסק בעסק עצמו, להעשיר את החנות ולהיות באינטראקציה עם הלקוחות. בקיצור – כך אתם יכולים להתרכז בדברים שבאמת חשובים ושאתם יודעים לעשות. אין טעם להתרכז במשהו שהוא חשוב אבל שאתם לא יודעים לעשות, בייחוד בכל הקשור אל SEO שזה דורש התמקצעות והבנה מדוקדקת של הדברים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מתמודדים עם מיגון קרינה באזור הבית?
ישנם אזורים ברחבי הארץ שבהם ישנה הימצאות של אנטנות סלולריות ואלמנטים שמובילים לעלייה משמעותית בסמוך...
קרא עוד »
אוק 27, 2018
מערכת בית חכם מומלצת – איך משווים בין המערכות השונות
כשאנחנו ניגשים לקנות מוצר מסוים היום, אז יש לנו אפשריות שונות כיצד להחליט מה הדגם הנכון בשבילנו....
קרא עוד »
נוב 01, 2021
מהו רצף אוטיסטי
בשנים האחרונות, אנחנו נחשפים יותר ויותר לביטויים כגון: "ילדים על הרצף", "ילדים על הספקטרום" או ביטויים...
קרא עוד »
ינו 19, 2019