מה זה סליקה?

טרנזילה

סליקת כרטיס אשראי זהו התהליך המתרחש לאחר שאתם מעבירים את כרטיס האשראי בבית העסק בו בחרתם לרכוש מוצר ועד רגע קבלת התשלום עבור בית העסק. עד לפני מספר שנים אנשים היו מסתובבים עם כמויות גדולות של כסף במזומן במטרה להצליח לקנות בקלות את כל העולה על רוחם ללא כל צורך בכרטיס אשראי. אך בשנים האחרונות עם התפתחות כל עולם הטכנולוגיה אנשים רבים בוחרים לעשות שימוש באפשרות של כרטיס אשראי במטרה להסתובב עם כרטיס אחד בלבד עבור כל הצרכים הכלכליים שלהם.

התהליך בין ביצוע העסקה בכרטיס האשראי ועד קבלת התשלום

בעזרת כרטיס אשראי ניתן לשלם כסף מחשבון הבנק עבור בית העסק באופן מדויק בהתאם לגודל העסקה שלכם. אז איך עובדת סליקה?

כאשר אתם מעוניינים לרכוש מוצר מסוים באמצעות כרטיס האשראי שלכם בית העסק ממנו אתם מעוניינים לרכוש את המוצר יעביר את הכרטיס ואיתו את כל הנתונים של חשבון הבנק שלכם עבור שירותי בנק אוטומטיים.

בשילוב שירותי בנק אוטומטיים

התהליך המתרחש מעת העברת המידע ועד קבלת התשלום נקרא סליקה ובמסגרתו שירותי בנק אוטומטיים מקבלים את כל הנתונים של כרטיס האשראי שלכם ובמידה וקיימת אפשרות לאשר את העסקה הם מאשרים אותה ומורידים לחשבון הבנק שלכם בסוף החודש את הסכום בו קניתם מוצר בעזרת כרטיס האשראי.

אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר

חברות סליקה כמו טרנזילה אלה הם חברות של שירותי בנק אוטומטיים לאבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר על מנת לוודא שפרטי כרטיס האשראי שלכם ישארו בטוחים. חברות האשראי השונות עושות שימוש בשירותים אלה במטרה להצליח לקשר בין בית העסק לבין חשבון הבנק שלכם ללא סכנה של עוקץ על ידי האקרים כאלה ואחרים.

חשוב לומר כי כל התהליך מתרחש תוך זמן קצר במיוחד ולכן תוכלו לקבל תשובה מיידית האם ביצוע העסקה הצליח או לא. במידה ופרטי כרטיס האשראי שלכם לא יהיו נכונים או שבחשבון הבנק שהצגתם לא יהיה מספיק כסף ייתכן כי ביצוע העסקה תתבטל מיד לאחר העברת הכרטיס במכשיר אשר מעביר את כל המידע לשירותי הבנקים האוטומטיים.

בדקו גם קידום אורגני באתר Seomonster

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך אפשר לנצל שירותי ענן לניהול עסק בצורה יעילה יותר
אם לא פעם שמעתם את המושג "גיבוי ענן" בהקשר עסקי וכעת אתם מודעים לכך שאחת הדרכים לגבות מסמכים, תכנים...
קרא עוד »
דצמ 15, 2018
היתרי בניה: ידע חיוני לפרויקט הבא שלך
בכל הנוגע לבנייה ושיפוץ, המונח 'היתר בנייה' צץ לא פעם, אך חשיבותו המקיפה נותרה עטופה עבור רבים. בין אם...
קרא עוד »
דצמ 26, 2023
הקמת אתר בהתאמה אישית
כולנו יודעים שאתר אינטרנט הוא הדלת שבה נכנס הלקוח כשהוא מחפש שירות, מוצר או כל מידע אחר על חברה, ארגון,...
קרא עוד »
נוב 10, 2020