מה זה סליקה?

טרנזילה

סליקת כרטיס אשראי זהו התהליך המתרחש לאחר שאתם מעבירים את כרטיס האשראי בבית העסק בו בחרתם לרכוש מוצר ועד רגע קבלת התשלום עבור בית העסק. עד לפני מספר שנים אנשים היו מסתובבים עם כמויות גדולות של כסף במזומן במטרה להצליח לקנות בקלות את כל העולה על רוחם ללא כל צורך בכרטיס אשראי. אך בשנים האחרונות עם התפתחות כל עולם הטכנולוגיה אנשים רבים בוחרים לעשות שימוש באפשרות של כרטיס אשראי במטרה להסתובב עם כרטיס אחד בלבד עבור כל הצרכים הכלכליים שלהם.

התהליך בין ביצוע העסקה בכרטיס האשראי ועד קבלת התשלום

בעזרת כרטיס אשראי ניתן לשלם כסף מחשבון הבנק עבור בית העסק באופן מדויק בהתאם לגודל העסקה שלכם. אז איך עובדת סליקה?

כאשר אתם מעוניינים לרכוש מוצר מסוים באמצעות כרטיס האשראי שלכם בית העסק ממנו אתם מעוניינים לרכוש את המוצר יעביר את הכרטיס ואיתו את כל הנתונים של חשבון הבנק שלכם עבור שירותי בנק אוטומטיים.

בשילוב שירותי בנק אוטומטיים

התהליך המתרחש מעת העברת המידע ועד קבלת התשלום נקרא סליקה ובמסגרתו שירותי בנק אוטומטיים מקבלים את כל הנתונים של כרטיס האשראי שלכם ובמידה וקיימת אפשרות לאשר את העסקה הם מאשרים אותה ומורידים לחשבון הבנק שלכם בסוף החודש את הסכום בו קניתם מוצר בעזרת כרטיס האשראי.

אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר

חברות סליקה כמו טרנזילה אלה הם חברות של שירותי בנק אוטומטיים לאבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר על מנת לוודא שפרטי כרטיס האשראי שלכם ישארו בטוחים. חברות האשראי השונות עושות שימוש בשירותים אלה במטרה להצליח לקשר בין בית העסק לבין חשבון הבנק שלכם ללא סכנה של עוקץ על ידי האקרים כאלה ואחרים.

חשוב לומר כי כל התהליך מתרחש תוך זמן קצר במיוחד ולכן תוכלו לקבל תשובה מיידית האם ביצוע העסקה הצליח או לא. במידה ופרטי כרטיס האשראי שלכם לא יהיו נכונים או שבחשבון הבנק שהצגתם לא יהיה מספיק כסף ייתכן כי ביצוע העסקה תתבטל מיד לאחר העברת הכרטיס במכשיר אשר מעביר את כל המידע לשירותי הבנקים האוטומטיים.

בדקו גם קידום אורגני באתר Seomonster

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מגן מזרון : לא רק לילדים. למה כדאי להגן על המזרון שלכם?
החברה הישראלית כל הזמן מתפתחת וניתן לראות זאת בכלכלה הישראלית אשר צומחת וגדלה כל הזמן. אנחנו יכולים...
קרא עוד »
נוב 21, 2018
קידום אתרי וורדפרס – איך עושים את זה נכון
אחת הפלטפורמות הפופולאריות ביותר לבניית אתרים, הן בישראל ובוודאי בחו"ל, היא פלטפורמה של חברת וורדפרס....
קרא עוד »
ספט 14, 2021
החשיבות של טיימינג בסטארטאפים
ישנן קלישאות מסוימות אשר מלוות אותנו כל החיים באופנים שונים, ואף על פי שהן קלישאות הרי שהן גם אמיתיות...
קרא עוד »
אוג 23, 2022