מה זה סליקה?

טרנזילה

סליקת כרטיס אשראי זהו התהליך המתרחש לאחר שאתם מעבירים את כרטיס האשראי בבית העסק בו בחרתם לרכוש מוצר ועד רגע קבלת התשלום עבור בית העסק. עד לפני מספר שנים אנשים היו מסתובבים עם כמויות גדולות של כסף במזומן במטרה להצליח לקנות בקלות את כל העולה על רוחם ללא כל צורך בכרטיס אשראי. אך בשנים האחרונות עם התפתחות כל עולם הטכנולוגיה אנשים רבים בוחרים לעשות שימוש באפשרות של כרטיס אשראי במטרה להסתובב עם כרטיס אחד בלבד עבור כל הצרכים הכלכליים שלהם.

התהליך בין ביצוע העסקה בכרטיס האשראי ועד קבלת התשלום

בעזרת כרטיס אשראי ניתן לשלם כסף מחשבון הבנק עבור בית העסק באופן מדויק בהתאם לגודל העסקה שלכם. אז איך עובדת סליקה?

כאשר אתם מעוניינים לרכוש מוצר מסוים באמצעות כרטיס האשראי שלכם בית העסק ממנו אתם מעוניינים לרכוש את המוצר יעביר את הכרטיס ואיתו את כל הנתונים של חשבון הבנק שלכם עבור שירותי בנק אוטומטיים.

בשילוב שירותי בנק אוטומטיים

התהליך המתרחש מעת העברת המידע ועד קבלת התשלום נקרא סליקה ובמסגרתו שירותי בנק אוטומטיים מקבלים את כל הנתונים של כרטיס האשראי שלכם ובמידה וקיימת אפשרות לאשר את העסקה הם מאשרים אותה ומורידים לחשבון הבנק שלכם בסוף החודש את הסכום בו קניתם מוצר בעזרת כרטיס האשראי.

אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר

חברות סליקה כמו טרנזילה אלה הם חברות של שירותי בנק אוטומטיים לאבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר על מנת לוודא שפרטי כרטיס האשראי שלכם ישארו בטוחים. חברות האשראי השונות עושות שימוש בשירותים אלה במטרה להצליח לקשר בין בית העסק לבין חשבון הבנק שלכם ללא סכנה של עוקץ על ידי האקרים כאלה ואחרים.

חשוב לומר כי כל התהליך מתרחש תוך זמן קצר במיוחד ולכן תוכלו לקבל תשובה מיידית האם ביצוע העסקה הצליח או לא. במידה ופרטי כרטיס האשראי שלכם לא יהיו נכונים או שבחשבון הבנק שהצגתם לא יהיה מספיק כסף ייתכן כי ביצוע העסקה תתבטל מיד לאחר העברת הכרטיס במכשיר אשר מעביר את כל המידע לשירותי הבנקים האוטומטיים.

בדקו גם קידום אורגני באתר Seomonster

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ווינדוס לרכישה לעסקים – כל מה שצריך להכיר
כל עסק בעת הקמתו צריך לבחור בטכנאי שירות מחשוב ובמערכת הפעלה לעסקים, שתהווה את הבסיס לרשת המחשבים...
קרא עוד »
יונ 07, 2021
סרטוני תדמית
סרטוני תדמית עושים את מה ששיווק רגיל וממוצע אינו עושה עבור העסק שלכם. סרטוני תדמית הם כל מה שעסק צריך,...
קרא עוד »
יונ 25, 2021
מהו אינדקס לעסקים?
זוכרים שפעם, בעבר הרחוק, כדי לאתר מספר טלפון של חנות או אפילו של אדם פרטי, היינו צריכים לפתוח את "דפי...
קרא עוד »
פבר 04, 2020